Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Paramount poszerza swoje portfolio rozwiązań reklamowych premium

Zdjęcie dzięki uprzejmości Paramount.

Paramount ANZ poszerza swoje portfolio rozwiązań reklamowych premium o trzy interaktywne reklamy CTV.

Galeria Canvas towarzyszy spotowi telewizyjnemu z przewijaną interaktywną galerią prezentującą wiele produktów; Interaktywna nakładka dodaje wezwanie do działania do istniejącej reklamy telewizyjnej marki za pomocą interaktywnej funkcji „kliknij, aby wyświetlić”; i Expander prezentują szeroką gamę treści związanych z marką i zapewniają widzom pełnoekranowe, interaktywne reklamy.

Rozwiązania opierają się na sukcesie narzędzia AdSelector, obsługiwanego przez Innovid, jednego z najlepszych rozwiązań reklamowych firmy Paramount Australia i Nowa Zelandia (ANZ).

Zoe Kostos, dyrektor ds. innowacji komercyjnych w Paramount ANZ, powiedziała, że ​​była bardzo podekscytowana możliwością wprowadzenia na rynek nowych produktów reklamowych, które odzwierciedlają zaangażowanie firmy we wzmacnianie siły zaangażowania na dużym ekranie.

„Każdy produkt zapewnia wyjątkowe wrażenia, dzięki czemu nasi reklamodawcy mogą angażować odbiorców w nowy i znaczący sposób” – powiedziała.

„Dzięki elastyczności twórczej i osobistemu zaangażowaniu sprawiamy, że reklama wykracza poza ukończoną prezentację i przekształca ją w wciągającą podróż, która rezonuje z widzami”.

Czy masz coś do powiedzenia na ten temat? Podziel się swoimi opiniami w sekcji komentarzy poniżej. Jeśli masz jakieś wiadomości lub wskazówki, napisz do nas na adres [email protected]

Zapisz się na newsletter AdNews, polub nas Facebook Lub śledź nas dalej Świergot Za dzielenie się historiami i kampaniami przez cały dzień.

READ  Valve stworzyło nową, zgrabną grę Portal na Steam Deck