Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Pierwsi zwycięzcy Polski w World Relay 2021

Kingston, Jamajka – Dziś koronowano pierwszych zwycięzców piątego etapu World Relay w Polsce.

W sztafecie 2x2x400m 3: 40.92 Jonah Joswick i Patrick Tobek przynieśli do domu zwycięstwo gospodarza Polski. Kenia była druga, a Słowenia trzecia.

Niemcy również świętowały dzisiaj zwycięstwo, kończąc 56,53 razy przed Polską i Kenią w finale wahadłowca mieszanego.

Tymczasem Włochy prowadzą dziś rundę kwalifikacyjną 4 x 100 m mężczyzn z czasem 38,45 i w jutrzejszym finale dołączą do Brazylii, RPA, Niemiec, Holandii, Ghany, Japonii i Danii.

W finale sztafety 4 x 100 m kobiet zobaczymy rywalizację Holandii, Francji, Polski, Szwajcarii, Ekwadoru, Włoch, Japonii i Danii.

Kuba prowadzi kobiety na 4x400m z czasem 3: 27,90, aw jutrzejszym finale zmierzy się z Polską, Belgią, Holandią, Wielką Brytanią i Irlandią Północną, Niemcami, Włochami i Francją.

Jednak w przypadku sztafet 4 × 400 m mężczyzn w jutrzejszym finale zmierzą się ze sobą Holandia, Japonia, RPA, Belgia, Botswana, Kolumbia, Francja i Włochy.
Mieszany 4×400 m.

Zarówno Jamajka, jak i Stany Zjednoczone nie wysłały zespołu do udziału w tegorocznych Mistrzostwach Świata.

Teraz możesz czytać ePaper Jamaica Observer w dowolnym miejscu i czasie. Jamaica Observer ePaper jest dostępny dla Ciebie w domu lub w pracy i jest w tej samej wersji co wydrukowana kopia https://bit.ly/epaper-login

READ  Prezydent Polski opóźnia powołanie nowego rządu | Polska