Piłka nożna: Winthrop/Monmouth wygrywa z Polską

POLSKA – Ciągła gra i kluczowe akcje w zespołach specjalnych oraz w obronie poprowadziły drużynę Winthrop/Monmouth/Hall-Dale/Kents Hill do zwycięstwa 28-8 nad Polską w piątkowym wieczornym turnieju piłkarskim klasy D South.

Ramblers (3-3) zdobyli wszystkie trzy swoje ofensywne przyłożenia na boisku, w tym dwa w drugiej połowie, i wykonali tylko jedno podanie w meczu. Wynik dla Rycerzy (4-2) był niepewny, ale nastąpił po kontuzji rozgrywającego Dylana Cooke, co zmusiło Polską do przejścia na grę podań w końcówce zawodów.

„(Trener Ramblers Dave St. Hilary) dostał dobry klub” – powiedział trener Polski Gus LeBlanc. „Od początku sezonu znacznie się poprawili. Są bardzo fizyczni, a nam zawsze brakuje. Nie mamy wielu dużych dzieci. Dlatego zawsze jest to dla nas walka, a dzisiejszego wieczoru była to walka, której nie mogliśmy wygrać.

Ramblersowie wyprzedzili Rycerzy 306 jardów do 178, w tym 291 do 104 w parterze.

St. Hilaire powiedział, że na początku sezonu Ramblers myśleli, że mogą prześcignąć fizyczne drużyny, ale po przegranych trzech z pierwszych czterech meczów byli zmuszeni nauczyć się wykonywać zadania i grać mądrze.

W pierwszej połowie Ramblers i Knights napięli mięśnie w defensywie. Polska przerwała obiecującą pierwszą passę Winthropa, która obejmowała dziewięć zagrań i 53 jardy. Pierwsza jazda Rycerzy zakończyła się puntem.

„To było trudne” – powiedziała LeBlanc, która nie zdobyła gola po odzyskaniu piłki ani po podaniu. „Generalnie to robiliśmy przez cały sezon. Wychwytywaliśmy fumble, które zamienialiśmy na punkty w obronie. Przechwytywaliśmy piłkę. Myślałem, że (gracz, który odzyskał fumble) odbije tę piłkę, ale był facet, który go złapał. Więc tak, to znaczy, myślę, że było to dla nas trudne.

Rycerze odzyskali piłkę po drugim posiadaniu pod koniec pierwszej kwarty.

Wszyscy rzucili podanie po 15 meczach, sprawdzając 12 snapów z rzędu biegaczom Isaaca Ramsdella i Reagana Cohena, po czym obrona Ramblers przerwała passę ujemnego metrażu i zmusiła Polską do działania. Awans zakończył się trzema prostymi wycofaniami, co skutkowało niekompletnym podaniem, Cook do Cohena po trzeciej próbie dokończył 5 jardów, a następnie kończącym uderzeniem workiem Cooka przez Avery’ego Jonesa.

READ  Inflacja to nazwa gry w polskiej polityce - POLITICO

„Oglądanie tego było frustrujące, ponieważ zdobywali pierwsze upadki, zdobywali pierwsze upadki, wykonaliśmy kilka zagrań, ale nigdy nie zrobiliśmy tego, co chcieliśmy, aby zakończyć sprawę”. Św. Hilary powiedział. „Ale jeśli pójdą na odległość 80 jardów i spróbują to zrobić w 15 akcjach, wiemy, że trzeba wykazać się cierpliwością w ataku. Wiemy, że jeśli rozegramy kilka akcji i wyeliminowamy ich, to będzie inna historia.

LeBlanc przyznała, że ​​strategia ta nie jest trwała.

„No wiesz, jest przeznaczony do krótkich dystansów i tego typu rzeczy. Zwykle nie można tego uruchamiać w kółko. To będzie walka woli” – powiedział. „Więc nie byliśmy zaskoczeni, że nie mogliśmy go prowadzić w nieskończoność, ale staraliśmy się wydoić tyle, ile się dało”.

Carter Rivers został zatrzymany bez zysku po pierwszej akcji Winthropa w następnej akcji, ale Cody Cobb przebiegł 36 jardów, a Rivers pobiegł po przyziemieniu z 19 jardów, co zapewniło Ramblersom miejsce na tablicy wyników. Dodatkowy punkt Gabe’a Robinsona sprawił, że na 5 minut przed końcem pierwszej połowy było 7:0.

„Atak nie był dobry. Pozwoliliśmy im wysunąć kilku zawodników do przodu, ale to nie pomogło” – powiedziała LeBlanc. „Wiesz, ich gra biegowa była bardzo mocna i mieliśmy z tym problem. Gdybyśmy byli w stanie powstrzymać ich biegową grę, myślę, że byłby to znacznie zacięty mecz.

Kolejna akcja Knights nie była daleko i na niecałe dwie minuty przed końcem Ramblers ponownie przejęli piłkę w pobliżu środka pola. Głębokie podanie w ostatniej sekundzie zostało przechwycone przez Polaka Damona Martina, który oddał piłkę 32 metry, po czym Braden Branagan wykonał potencjalny wślizg obronny na terenie Ramblers, kończąc połowę. Martin w tym sezonie oddał kilka przechwytów.

Rycerze przejęli piłkę na początku drugiej połowy i wjechali na terytorium Ramblers przed uderzeniem. Późniejsze ataki Winthropa początkowo nie zaszły zbyt daleko. Ramblersowie byli zmuszeni podać piłkę, ale sprężysty powrót mufą w końcu sprawił, że piłka wróciła im do rąk.

READ  Innowacyjna analiza ruchu z AI w Polsce

To zmieniło osiem partii w 14 partii, które zakończyły się biegiem po przyziemieniu Cobba z 8 jardów i dodatkowym punktem Robinsona.

Rycerze odpowiedzieli własną atakiem punktowym. W pierwszej akcji czwartej kwarty Martin, rezerwowy rozgrywający, rzucił do Nicka Auby’ego podanie z odległości 27 jardów nad dwoma obrońcami. Cohen wbiegł po dwupunktowej konwersji i zmniejszył deficyt do 14-8.

Zespoły wymieniły trzy łódki, a następnie obrona Ramblersów odegrała ważną rolę w końcówce meczu w Polsce. Po tym, jak punt Cole’a Barda został zestrzelony na linii 1 jarda, Ben Porter przechwycił podanie i oddał je 11 jardów w celu uzyskania przyłożenia. Kopnięcie Robinsona sprawiło, że na 4:11 przed końcem było 21-8.

„To znaczy, osiągnęli dwupunktową konwersję (a potem) przegrywali o sześć punktów i to było w stylu: «Och, chłopcze…», a potem nas zatrzymywali. Ale to wymaga kilku zagrań, a potem jest już dobrze. coś w stylu: „OK, chłopaki, potrzebujemy tutaj zabawy. Potrzebujemy zabawy tutaj, aby rozluźnić tę sytuację” – powiedział St. Hilaire. „A Ben miał dziś świetny wybór podczas swoich dwóch pierwszych wyborów, tak, to było świetne.

„Wszyscy rzucają się do gry. W ten sposób wygrywa się mecze… robi się to jako zespół. Jestem naprawdę dumny z tego, jak udało im się tego dokonać dziś wieczorem i w zeszłym tygodniu.

W zeszłą sobotę Ramblers zakończyli passę dwóch porażek z rzędu zwycięstwem 7:6 nad Johnem Pabstem.

LeBlanc powiedział, że bierze odpowiedzialność za stratę Rycerzy.

„Kiedy rozmawiam z dzieciakami (po meczu), jestem naprawdę zawiedziony, że nie przygotowałem ich lepiej do tego meczu. Czuję, że to moja praca. Myślę, że to mecz, który mogliśmy wygrać. kilka błędów, ale tak się stało” – powiedziała LeBlanc.

Knights poszli trzy razy do przodu po wybraniu 6 przez Portera, a następnie Rivers przejął drugą akcję Ramblersów 76 jardów prawą linią boczną i zdobył przyłożenie. Na 1:38 przed końcem było 28-8.

„No cóż, Carter był wyłączony z gry na jeden mecz i przez dwa był kontuzjowany. Zatem w trzech meczach miał sześciu prowadzących” – powiedział St. Hilaire. „Więc w tamtym momencie nasza gra biegowa była jednowymiarowa, ale on biegnie na zewnątrz, Cody biegnie do środka, widzisz. Jest dobrze.

READ  Polska TVP tworzy dla MIP-TV dwa nowe seriale dramatyczne

„Dostajemy też bloki na zewnątrz, z którymi mieliśmy problemy na początku sezonu. Teraz wszystko układa się w całość.

Rivers dodał 193 jardy na 23 prowadzących, a Cobb dodał 100 jardów na 12 prowadzących.

W przypadku Rycerzy liderem był Cohen, który zdobył 18 prowadzących na dystansie 84 jardów. Cook i Martin wykonali po trzy podania, przy czym Cook zgromadził 42 jardy, a Martin dodał 32.

Skorzystaj z poniższego formularza, aby zresetować hasło. Po przesłaniu adresu e-mail konta wyślemy wiadomość e-mail z kodem resetującym.