Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Plany NordVPN są tańsze o około 70 procent przed Czarnym Piątkiem

Plany NordVPN są tańsze o około 70 procent przed Czarnym Piątkiem

Wirtualne sieci prywatne (VPN) stały się z wielu powodów niezbędnym narzędziem dla wielu internautów, a jedna z najpopularniejszych usług oferuje ogromne możliwości w celu przyciągnięcia nowych klientów. NordVPN oferuje dwuletnie plany subskrypcyjne z rabatem do 69%, w zależności od wybranego poziomu. Po zarejestrowaniu otrzymujesz także trzy bezpłatne miesiące usługi, co zawsze jest miłym bonusem. W rzeczywistości jest to nieco lepsza oferta niż… W zeszłym miesiącu rabat wyniósł 68 procent W dwuletnich planach subskrypcyjnych.

NordVPN

Oto jak to się wszystko rozkłada. Flagowy pełny plan firmy otrzymuje 69% zniżki przy zakupie dwuletniej usługi, co daje łącznie 5 USD miesięcznie lub 135 USD. Plan Plus jest obniżony o 62 procent, przy cenie 4 dolarów miesięcznie lub 108 dolarów przez dwa lata. Plan Standard jest prawdopodobnie najlepszą opcją dla przeciętnego konsumenta, oferując bezpieczną sieć VPN, blokadę modułów śledzących, blokadę reklam i ochronę przed złośliwym oprogramowaniem. Ten plan jest 63% tańszy, łącznie 3 USD miesięcznie lub 80 USD za cały shebang. Każda z tych ofert obejmuje trzy bezpłatne miesiące usługi, co daje łącznie 27 miesięcy. Plany roczne są również objęte rabatem i obejmują te same trzy bezpłatne miesiące użytkowania.

Istnieją również zniżki na firmowego menedżera haseł NordPass. Dwuletnie plany premium są tańsze o 58% i oferują także trzy bezpłatne miesiące po zarejestrowaniu się. Użytkownicy korporacyjni faktycznie otrzymują sześć bezpłatnych miesięcy na wypróbowanie wszystkiego.

Chwaliliśmy jednak zestaw funkcji NordVPN i ogólną łatwość obsługi Cena spadła poniżej pierwotnej ceny. W rzeczywistości koszt był głównym powodem, dla którego oferta Nord o mały włos nas nie przerosła Lista najlepszych VPN. Dlatego te zniżki znacznie czynią tę opcję bardzo atrakcyjną dla osób poszukujących szybkiej i przydatnej sieci VPN.

READ  Lifeweaver otrzymuje więcej zmian w Overwatch 2, prawdopodobnie w tym nowy przedmiot pasywny

Warto zauważyć, że wszystkie te plany są reklamowane jako rabaty z okazji Czarnego Piątku, ale tak naprawdę możesz skorzystać z wyprzedaży rozpoczynającej się już dziś. Wszystko kończy się 29 listopada, więc ustaw przypomnienie w kalendarzu, jeśli chcesz mieć trochę czasu na przemyślenie wszystkiego.

Jeśli nawet nie masz pewności, do czego służą VPN, są one w rzeczywistości bardzo przydatne dla tych, którzy z nich korzystają Spędzać dużo czasu W starym Internecie. Usługi te są niemal obowiązkowe podczas uzyskiwania dostępu do publicznej sieci Wi-Fi, ponieważ uniemożliwiają cyberprzestępcom dostęp do Twojego komputera. Oprogramowanie blokuje także złośliwe strony internetowe, chroni wrażliwe dane i pozwala uniknąć ograniczeń geograficznych podczas przeglądania.

On podąża @EngadgetDeals Na Twitterze i Zapisz się na newsletter Engadget Deals Aby uzyskać najnowsze oferty technologiczne i wskazówki dotyczące zakupów.