Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

PlayStation VR 2 pojawi się na początku 2023 roku

PlayStation ogłosiło znikąd, że nowa generacja PlayStation VR 2 pojawi się na początku 2023 roku.

Ogłoszenie pojawiło się za pośrednictwem globalnych kont mediów społecznościowych PlayStation, w tym PlayStation AU.

I to wszystko, co mamy teraz. Obecnie nie ma dat przedsprzedaży i na pewno nie ma pojęcia, jak będą wyglądały zapasy, gdy dotrą. Można mieć nadzieję, że PSVR 2 nie będzie tak trudne do zdobycia jak PlayStation 5. Jeśli tak, wszyscy możemy poczekać do 2025 roku, aby go zdobyć.

PlayStation VR 2 to kolejny trend Sony w zdobywaniu rynku VR na konsolach. Z powodzeniem zrobiłeś to w erze PS4 z oryginalną konsolą PSVR. Jednak to zestaw słuchawkowy VR wydawał się dowodem koncepcji. Chociaż był bardzo wygodny, a jego śledzenie ruchu było solidne w swoich czasach, urządzenie wepchnęło do użytku starsze konsole PlayStation Move. Te dane wejściowe ostatecznie opóźniły działanie urządzenia, ponieważ technologia VR została opracowana wokół doskonałego śledzenia dłoni i mikro-wejść.

Nie tym razem, mówi Sony. Jak widać na powyższym obrazku bohatera, PlayStation VR przebudowało swoje konsole. Nowe elementy sterujące są podobne do tych używanych w Quest 2, HTC Vive i Valve Index i powinny działać podobnie.

Ekrany zastosowane w soczewkach są teraz parą diod OLED Fresnela, które mogą wyświetlać rozdzielczość 2000 x 2040 na oko. Powinno to pomóc znacznie zredukować pierwotny związek PSVR z zaciemnianiem. W zestawie słuchawkowym są również drobiazgi, więc przygotuj się na lekkie uderzenie w głowę. Interesuje mnie, jak działa ta konkretna funkcja, ponieważ ostatnią rzeczą, jakiej potrzebuję od gogli VR, jest wstrząśnienie mózgu.

PlayStation VR 2 dołącza do masy gier, które tłoczą się w pierwszym kwartale 2023 roku. Ciekawe będzie zobaczyć, jakie fale generuje, gdy Sony w końcu opuszcza potwierdzoną datę premiery. Na razie czekamy na datę zamówienia w przedsprzedaży i informację, jak będą wyglądały stany magazynowe w momencie premiery.

READ  Nicolas Cage miał rację – kupno tego Ferrari czyni Cię koneserem