Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Pogrzeb królowej: Sandra Oh Spotted

Lista gości na pogrzebie królowej była niezwykła. Ale szczególnie jeden z uczestników wyróżniał się na tle pozostałych.

Wśród członków rodziny królewskiej Grey’s Anatomy reprezentował przywódców politycznych i dyplomatów z całego świata.

Fani byli zszokowani, widząc Sandrę Oh na ponurym przyjęciu w poniedziałek, ale jest bezpośredni powód, dla którego tam jest.

51-letnia kanadyjsko-amerykańska aktorka, która zagrała także w Killing Eve, została mianowana do Orderu Kanady jako oficer na początku tego roku.

Nagroda jest drugim najwyższym odznaczeniem cywilnym Kanady, przyznawanym „za karierę pełną pamiętnych ról teatralnych, telewizyjnych i filmowych w Kanadzie i za granicą”.

Oh zdobyła dwie nagrody Złotego Globu i cztery nagrody Screen Actors Guild Awards i była pierwszą Azjatką nominowaną do nagrody Emmy jako główna aktorka w serialu dramatycznym.

Jedna osoba napisała na Twitterze: „Kanada wysłała Sandrę Oh na pogrzeb, gdzie było zaproszenie Jodie Comer?”

Inny powiedział: „Sandra Oh na pogrzebie królowej pozostaje jedną z najbardziej przypadkowych rzeczy, jakie kiedykolwiek miały miejsce”.

Inna refleksja: „Udział Sandry Oh w pogrzebie królowej nie był taką podróżą, jakiej się dzisiaj spodziewałem”.

Wszyscy posiadacze Krzyża Wiktorii, Krzyża Jerzego i Orderu Rycerskiego wraz z innymi oficerami Rzeczypospolitej wzięli udział w procesji przed pogrzebem.

Wśród nich znalazł się Ben Roberts Smith, australijski laureat Krzyża Wiktorii, który został oskarżony w sądzie federalnym o „najbardziej ohydne akty przestępczości” w Afganistanie.

43-letni żołnierz, który czeka na wynik bitwy o zniesławienie z dziewięcioma gazetami, był widziany w poniedziałek, gdy zajął swoje miejsce w Opactwie Westminsterskim.

Przeczytaj powiązane tematy:Królowa Elżbieta II
READ  Dziewięć dni po erupcji lawa z wulkanu La Palma dociera do oceanu