Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Polska drużyna piłkarska Visa Kraków rozszerza swoją działalność sportową i podpisuje kontrakt z drużyną Tota 2

Kolejna duża organizacja sportowa rozszerza swoją działalność sportową Razem2Polski klub piłkarski Visa Kraków podpisał nową listę, która rozpocznie rywalizację w nadchodzących wydarzeniach.

Od jakiegoś czasu był to ruch w pracy, ale firma naprawdę chciała mieć pewność, że odpowiedni zespół graczy będzie współpracował ze sobą przed podpisaniem kontraktu.

Ogólnie rzecz biorąc, Vishnu Krakow’s Visa All IN! Gry Kraków Razem W skład składu wchodzi pięciu graczy, z których wielu wielokrotnie dołączało, aby rywalizować w ostatnich wydarzeniach i kwalifikacjach, menedżer i komentator / gospodarz.

  • Nadan „Egzotyczny_Jeleń” Michajłowicz
  • Marcel „Ekon” Hosovyenko (kapitan)
  • Kuba „Jakub” Staniszewski
  • Marcin „Molex” Bucky
  • Jednak Patrick „Crush”?
  • Mikey „Guerrilla” Jiwak (kierownik)
  • Domec „bandyta” Borys (gospodarz)

Wszyscy zawodnicy i personel pochodzą z Polski, a najbardziej utytułowany członek zespołu graliśmy dla wielu mocnych spółek, takich jak Exotic_Deer Team Kinguin i zrobimy to ponownie w 2018 roku. Ecken będzie pełnił funkcję kapitana drużyny, gdy będą pracować nad zdobyciem kilku zwycięstw pod nowym sztandarem.

„Cieszymy się, że Visna Graco nas pod to wzięła”. Ecken Powiedział. „Uważamy, że to partnerstwo z firmą będzie czymś wyjątkowym. Z pewnością pomoże pchnąć polską scenę w górę, a tym samym podnieść Polskę. Razem2 Fani. Wierzymy, że mamy potencjał, motywację, a przede wszystkim możemy wiele osiągnąć.

Przed tym ruchem Visna Krako uderzył stosunkowo skutecznie CS: Geo Lista prowadzona przez Grzegorza „SZPERO” Dziamałka i in FIFA Gracze. Teraz system ma nadzieję zapewnić większą stabilność Razem Scena w Polsce jednocześnie konkuruje z najlepszymi zespołami i rozwija markę.

„Bardzo się cieszymy, że możemy stworzyć kolejny oddział w naszych ramach” – powiedział Misko Sapus, Kierownik Sprzedaży i Sportu Visco Kraków. Powiedział. „Mamy nadzieję na pozytywne ożywienie sceny w Polsce Razem2Stajemy w zgodzie ze światowymi markami, takimi jak PSG czy AS Monaco – mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mogli się z nimi zmierzyć! ”

READ  „Milionowa nadzieja dawki”: dawka Pfizera przybywa do Australii z Polski

Według kierownictwa zespół już trenuje w jednym z obiektów zespołu i przygotowuje się do publikacji niektórych treści w przyszłości, a także do rywalizacji w nadchodzących wydarzeniach.

Ten artykuł zawiera łącza do linków, które mogą zapewnić niewielkie wynagrodzenie firmie Dot Sports.