Polska Iga Swedek jedzie na mecz otwarcia Igrzysk Olimpijskich w Tokio

Tokio – Dorastając słysząc opowieści swojego ojca o wioślarstwie na Igrzyskach Olimpijskich w 1988 roku, później zdobył brązowy medal w deblu na Letnich Igrzyskach Olimpijskich Młodzieży. Iga Swidech Od jakiegoś czasu myślał o rywalizacji w Igrzyskach w Tokio.

Skupił się na wygraniu 6-2, 6-2 na 172. miejscu Mona Barthel W meczu otwarcia olimpijskiego turnieju tenisowego w sobotę na Korcie Centralnym.

Swedek, który został pierwszym polskim graczem, który zdobył tytuł Wielkiego Szlema na French Open w zeszłym roku, w pierwszym secie wyszedł na prowadzenie 5:0, a następnie przebił się w połowie drugiej połowy przeciwko swojemu niemieckiemu rywalowi.

Choć widzowie są zablokowani przez koronawirusa, nie wiadomo, o czym marzył Swedek, ale to nigdy jej nie dotknęło.

Jedyne dźwięki na rozległej arenie pochodziły z samochodów i pociągów, zmieszane z mieszanką forhendową Swedek, w której znalazło się 12 z 16 zwycięzców.

Swidech popełnił tylko 16 obowiązkowych błędów dla 30 Bartella.

Szwed z ósmym rankingiem zmierzy się jako następny Paula Badosa Hiszpania lub Christina Miladenović Francji.

Gdy upał i wilgotność opadły od samego początku, gracze owinęli wypełnione lodem kawałki wokół szyi, aby ochłodzić zmiany.

Temperatura 90 ஃப் F (32 C).

Ojciec Swedecha, Tomas, zajął czwarte miejsce w Seulu, rywalizując w czterech czaszkach. Na Igrzyskach Młodzieżowych 2018 dołączyła para ze Szwecji Gaja Juan Słowenia zdobywa medal deblowy.

Na twardych kortach Ariak Tennis Park awansują najnowsi finaliści French Open Anastasia Pawluczenkowa ROC i Klub Wiktoriilub Szwajcarii.

Pavlyuchenkova wydawała się walczyć z upałem, 6-0, 6-1 w secie Sarah Errani.

W połowie drugiego zestawu Pavluchenkova przesunęła wiązanki lodu na zmianę spódnicy i sięgnęła po przewód powietrzny, by jeszcze bardziej ulżyć.

Puls kolkowy Maria Camila Osorio Serrano Kolumbia zmierzy się z 6-4, 6-1 i kolejnym faworytem gospodarzy Naomi Osaka Lub Zheng Zhai z Chin.

READ  Polski LOT jest „ostrożnie optymistyczny” co do spłat ratunkowych

Mecz Osaka-Zheng pierwotnie miał zostać otwarty na korcie centralnym, ale spotkanie zostało przełożone na niedzielę, zanim szopa w Osace została zapalona podczas ceremonii otwarcia w piątek.

Następnie, Novak Djokovic Otwiera przed numerem 139 Hugo Tellian Boliwii.

Djokovic ma zostać pierwszym człowiekiem, który wygra Złoty Szlem, wygrywając cztery duże turnieje tenisowe i złoty medal olimpijski w singlu w ciągu jednego roku.