Polska pokonała Grecję w dniu otwarcia ATP Cup

SYDNEY – Grecja poniosła sromotną porażkę Stephanos Chitsibas Sobota, dzień otwarcia 16-drużynowego Pucharu ATP, przegrała z Polską w singlu.

Chitsibas, zajmujący czwarte miejsce, musiał się wycofać z powodu problemu z łokciem przed meczem z dziewiątym miejscem. Hubert HarrocksArystoteles pokonał Thanosa 6:1, 6:2 w secie, co dało Polsce 2:0. Kamil Majjrsak Został pokonany Michael Pervolarakis 6-1, 6-4 temu.

Thanos, który uplasował się na 1076 miejscu, zobaczył, jak Hitchcock przekracza linię mety, z prawym łokciem owiniętym w lód, a Chitsibas obserwował go z ławki drużyny.

Grecja poczuła pewną ulgę, gdy Chitsibas dołączył do Pervolarakisa w dywizji deblowej. Szymon Valkov i Jan Zilinski 6-4, 5-7, 10-8.

Chitsibas przeszła operację pod koniec listopada przed tegorocznym Australian Open.

„Mój łokieć jest na dobrej drodze do powrotu do zdrowia po operacji, a dzisiaj jest środkiem ostrożności, aby zapewnić, że dostanę Melbourne” – powiedział Chitsibas. Do tego czasu dzień po dniu oglądajmy zawody.

Argentyny Diego Swartzman I Hiszpania Roberto Batista Agut Wcześniej w sobotę doprowadziło to poszczególne zespoły do ​​wygodnych zwycięstw.

Argentyna pokonała Gruzję 3:0 na dwóch stadionach w Sydney, a Hiszpania równie łatwo pokonała Chile.

13. miejsce Swartzman pokonał Gruzję Mikołaj Basilaszwili 6-1, 6-2, po rodaku Federico Delfonis Wygrana tym samym wynikiem przeciwko Aleksandre Medverely Argentyna objęła prowadzenie 2:0 w grze pojedynczej.

Maximo Gonzalez i Andres Moldeni Następnie gruzińska para Sabah pokonała Bertzelów i dała argentyńskiej drużynie czysty zamach. Zura Tkemaladze Argentyna wygrała mecz deblowy 6-1, 6-2, 3-0.

Pablo Carreno Pusta Hiszpania objęła prowadzenie na samym początku, gdy w obu setach zebrała się, by pokonać Chile Aleksander Tabillo 6-4, 7-6 (7-4).

Roberto Bautista Agut pojawił się w doskonałej formie, gdy pozbył się Chile Christian Karin Remis Hiszpania 6-0, 6-3.

READ  Gomez rozwija się w Polsce | Handel detaliczny i wypoczynek międzynarodowy

Alejandro Davydovich Fokina i Pedro Martinez Chilijski Thomas Perios Vera i Tabilo wygrali seta 7:6 (3), 4-6, 10-7 i zdobyli czyste zwycięstwo dla Hiszpanii.

Nawet bez Rafael Nadal, Jego przygotowania do Australian Open pokrzyżował pozytywny wynik testu na koronawirusa, Hiszpania pokazała, dlaczego są w ulubionych drużynach turnieju.

„Dzisiaj był dla mnie dobry początek, bardzo solidny mecz, dużo zabawy. Lubię te warunki” – powiedział Bautista Agut.

Serbia, Jest bez pierwszej rangi Novak Djokovic, Pokonaj Norwegię 2-1. Philip Krajinovic Double Duty – W połączeniu z Nicola Kozic Przezwyciężyć Korzeń Kacpara i Wiktor Durasović 7-6 (3), 6-3, decydujący mecz deblowy po podzieleniu dwóch meczów singlowych

Pozostałe osiem drużyn rozpocznie grę w niedzielę: Rosja z Francją, Włochy z Australią, Kanada z USA i Wielka Brytania z Niemcami.