Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Polska powstrzymuje Girarda w nachyleniu konferencji | Wiadomości, sport, praca

Zdjęcie korespondencyjne / Lowell Spencer Polska Abby Farber (1) szuka otwartego kolegi z drużyny w czwartek wieczorem, gdy jest strzeżona przez Allison Durkin (10) z Girarda.

POLSKA – Zazwyczaj trenerzy nie lubią przegrywać meczów. Ale czasami te straty mogą być dla drużyny dużym wyzwaniem.

Polska drużyna koszykówki dziewcząt odbiła się po rozczarowującej porażce z rywalkami ze Struthers w zeszłym tygodniu solidnym zwycięstwem 63:52 nad Girard Indians podczas wieczoru seniorskiego. Zwycięstwo utrzymuje Bulldogs na szczycie pozycji w konferencji Northeast-8.

„Ta gra była naprawdę ważna, zwłaszcza że przez jakiś czas nie graliśmy, przez cały tydzień. Chcieliśmy więc wrócić, zwłaszcza, że ​​była to noc seniora. Abby (Farber), Morgan (Kluchar) i ja byliśmy z tego bardzo dumni i dbaliśmy o biznes ” Starszy strażnik buldogów, Connie Cougras, powiedział.

Ogólnie rzecz biorąc, Bulldogs mają rekord 14-2 i 10-1 w lidze. Wraz z przegraną Hindusi spadają do 9-7, 4-7 w tabeli konferencyjnej.

„Kiedy graliśmy w nie po raz pierwszy, był włączony zegar” – zauważył trener Indian Andrew Saxon. „Więc przegraliśmy całkiem nieźle. Nie mogliśmy poradzić sobie z presją i pułapkami. Ale dzisiaj myślę, że wykonaliśmy niezłą robotę. Jestem zadowolony z naszego występu i wejścia na turniej; prawdopodobnie możemy grać z każdym, o ile włożymy piłkę do obręczy.”

Pokonując stratę i rozproszenie związane z świętowaniem seniorskiej nocy, Psy wyskoczyły na szybkie prowadzenie 7:0, zanim Hindusi zdołali wejść na tablicę wyników z 4:34 przed końcem pierwszej kwarty. Bulldogs prowadzili 17-9 pod koniec pierwszej tercji.

Ale Indianie walczyli z psem w drugiej zwrotce, kiedy zmniejszyli deficyt do 5 na zaledwie 17 sekund przed przerwą, kiedy młodszy strażnik Indian Abbie Rafferty uderzył skoczka i osiągnął wynik 26-21. Faul w ostatniej sekundzie Bulldogs Morgan Kluchar sprawił, że do przerwy doszło 27-21.

READ  Polska: TVP jest gotowa pomóc w organizacji Eurowizji 2023

Jednak Bulldogs przejęli kontrolę nad walką, aby rozpocząć drugą połowę, gdy Katie McDonald odbiła się do wiadra, a następnie Mary Blunt w 6:21, wypychając Psy do szybkiego 11 punktów. 32-21 przewaga. Po dwóch rzutach wolnych Kluchara w 4:29, Bulldogs powiększyło swoją przewagę do 15 przy 40-25. W końcu do końca trzeciego okresu mieli prowadzenie 46-30.

„Chcieliśmy wyjść i być sobą” Cougras powiedział o swoim sposobie myślenia w drugiej połowie. „Chcieliśmy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby rozpocząć drugą połowę i zacząć działać. Potrzebowaliśmy ich (Katie i Mary), aby wyszli na gorąco i zrobili to właśnie tam ”.

Bulldogs zbudowali swoją przewagę do wysokiego poziomu w grze 22 punktów przy stanie 54-32 przy 6:36 czwartej kwarty po trójce Cougrasa. Ale Indianie walczyli do końca, kończąc grę z biegiem 20-9, aby osiągnąć ostateczną przewagę 11 punktów.

„Dziewczyny nigdy się nie poddają. Grali ostro. Po prostu nie mogliśmy, w pewnych momentach, zrobić kosza ” Saxon powiedział. „Strzały z rzutów wolnych nie trafiły. Przegapiliśmy kilka łatwych ujęć. Jeśli to zabierzesz, mamy szansę wygrać mecz.”

Bulldogs spróbują utrzymać się na szczycie NE-8 w poniedziałek wieczorem, kiedy zagrają w Lakeview w swoim następnym konkursie. Indianie grają również w poniedziałek wieczorem, kiedy goszczą Niles Red Dragons.

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej