Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Polski remake sitcomu Wołodymyra Zełenskiego Robotnik ludowy w pracach – The Hollywood Reporter

Polski nadawca Polsat zlecił remake języka lokalnego Sługa luduUkraińska komedia, która zapoczątkowała karierę polityczną prezydenta Wołodymyr Zełenski.

Obecnie produkowana pod lokalnym tytułem Sluka Narodu w polskiej wersji serialu występuje lokalna gwiazda Marcin Hygner w roli zwykłego człowieka, który nieświadomie został wybrany na prezydenta. Reżyserem adaptacji jest Maciej Bieliński, którego producentem jest Bolat Media.

Zełenski działał Ukraina Oryginał był tak popularny, że życie podążało za sztuką, a Zełenski rozpoczął prawdziwą karierę polityczną. Jego oddolna partia, znana jako People’s Sevakar, wystartowała po tym wydarzeniu, a on został wybrany na prezydenta Ukrainy w 2019 roku znaczną większością głosów.

Inwazja Rosji na Ukrainę w lutym wyrzuciła Zełenskiego na scenę światową, a wielu świętuje ukraińskiego prezydenta, który opublikował wyzywające filmy z ulic Kijowa, wzywając swoich obywateli do walki z najeźdźcami. Przywódca wojenny.

Po wybuchu wojny streamowano Netflix Sługa ludu Od 2017-2021, Ponownie licencjonowany program Za służbę w Ameryce. Szwedzka grupa telewizyjna Echo Rides Zajęte prawa międzynarodowe Ludzie obsługiwali i udzielali licencji na serial między innymi dla Channel 4, MBC na Bliskim Wschodzie i PRO TV w Rumunii.

Szczególnie istotne są wydarzenia na sąsiedniej Ukrainie Polskajego rząd jako jeden z pierwszych wyraził poparcie dla Zełenskiego i zdecydowany sprzeciw wobec rosyjskiej agresji. Polska przyjęła więcej ukraińskich uchodźców niż jakikolwiek inny kraj. 13 sierpnia biuro polskiej Straży Granicznej napisało na Twitterze, że od inwazji 24 lutego granicę polsko-ukraińską przekroczyło około 5,4 mln osób.

READ  Pytania postawione po wyjeździe bokserów marokańskich do Polski