Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Porozumienie z Grupą PHH w sprawie rozwoju hoteli w Polsce

Porozumienie z Grupą PHH w sprawie rozwoju hoteli w Polsce

Porozumienie z Grupą PHH w sprawie rozwoju hoteli w Polsce

Accor;

Accor i Grupa Polski Holding Hotelowy ogłosiły partnerstwo w celu realizacji pierwszego wspólnego przedsięwzięcia. W przyszłym roku Interferie Hotel Medical Spa Świnoujście, prowadzony przez Grupę PHH, powita swoich pierwszych gości pod marką Mövenpick z portfolio Accor.

Po ogłoszeniu otwarcia pierwszych obiektów Mövenpick w Polsce, Świnoujście będzie piątą lokalizacją wiodących hoteli premium w kraju. Oprócz miejskich nieruchomości we Wrocławiu i Poznaniu, gości wkrótce przywitają górskie kurorty w Karpaczu i Zakopanem. Mövenpick agresywnie atakuje rynek hoteli premium w Europie Środkowo-Wschodniej, przede wszystkim w lokalizacjach o dużej wartości turystycznej, z planowanymi otwarciami w Czechach i Estonii, a także w Serbii i na Węgrzech.

– Cieszymy się, że możemy współpracować z tak prężnie działającą grupą, jaką jest Polski Holding Hotelowy. Doceniamy zaangażowanie naszego partnera w rozwój branży hotelarskiej w Polsce i mamy nadzieję, że nasza umowa wzmocni krajową pozycję naszych dwóch grup. Jesteśmy dumni, że Polski Holding Hotelowy wybrał naszą markę Mövenpick do swojego prestiżowego obiektu w Świnoujściu. Marka ma ugruntowaną pozycję w Niemczech, a jej popularność rośnie w Polsce. Niewątpliwie przyczyni się to do zwiększenia atrakcyjności hotelu, zwłaszcza wśród gości prywatnych i konferencyjnych – komentuje Jacek Stasikowski, Polska, Accor Development Director.

Polski Holding Hotellovy Group to największa grupa hotelowa w kraju z wyłącznie polskim kapitałem. W swoim portfolio posiada obecnie ponad 50 obiektów z blisko sześcioma tysiącami pokoi, w tym hotele o profilu biznesowym i wypoczynkowym, zlokalizowane w większych i mniejszych miastach oraz miejscowościach turystycznych.

Grupa rozpocznie współpracę z Accor od włączenia do portfolio Mövenpick Hotelu Interferie Medical Spa w Świnoujściu. W 2024 roku obiekt, już pod nową marką, zaoferuje swoim gościom 308 pokoi, restaurację, bar, kawiarnię oraz rozbudowaną strefę spa i wellness, dzięki czemu będzie idealnym miejscem na wypoczynek nad Bałtykiem. Klienci zainteresowani organizacją wydarzenia w Świnoujściu z pewnością docenią rozbudowane centrum konferencyjne hotelu z siedmioma salami o łącznej powierzchni 740 mkw.

READ  Luna - Wieża - ESCBubble

– Wybór marki Mövenpick nie był przypadkowy. To dobrze wpisuje się w usługi oferowane przez Interferie Medical Spa w Świnoujściu.

Ponadto nasza współpraca z kolejną międzynarodową siecią rozpoczyna się w czasie, gdy Accor pracuje nad stworzeniem grupy hoteli w całej Europie współpracujących z placówkami świadczącymi usługi medyczne. Jako hotel wypoczynkowy w modnej lokalizacji Mövenpick w Świnoujściu jest wspaniałym dodatkiem do naszej kolekcji. Niemieccy goście są jednym z naszych kluczowych segmentów w tej destynacji, więc możemy korzystać z bardzo silnej i ugruntowanej pozycji Accor na tym rynku. Głęboko wierzymy, że współpraca z tak potężnym graczem zapewni naszemu obiektowi świetlaną przyszłość i jeszcze bardziej podniesie jakość naszych usług hotelowych, pozwalając nam na przyjmowanie gości w jakości znanej i coraz bardziej popularnej marki premium – George Marian Cristescu , dodany. Prezes Zarządu Polskiego Holdingu Hotelowy.

Zarówno Accor, jak i Grupa Polski Holding Hotelowy nie wykluczają dalszych wspólnych działań w ramach nawiązanego partnerstwa.