Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Power bank Anker MagSafe 5000 mAh jest obecnie w sprzedaży za 35 dolarów

Power bank Anker MagSafe 5000 mAh jest obecnie w sprzedaży za 35 dolarów

Jeśli chcesz przechowywać sprzęt wysyłkowy, wybierz kilka Akcesoria Ankera Zalecamy zwrot na sprzedaż m.in Bateria magnetyczna Anker 622 Aż do 35 dolarów w różnych kolorach. na zewnątrz Krótki upadek do 25 dolarów w zeszłym roku, co stanowi najniższą cenę, jaką widzieliśmy za bezprzewodowy zestaw akumulatorów. Zniżka obejmuje połowę ceny katalogowej Anker, mimo że urządzenie jest fizyczne Cena uliczna Przez większą część ubiegłego roku cena wynosiła około 50 dolarów. Oferta dostępna również pod adresem Sklep internetowy firmy Anker Z kodem kuponu na stronie.

Langerhansa

To druga co do wielkości zniżka, jaką zaobserwowaliśmy na zalecany akumulator MagSafe.

35 dolarów w Amazonie

Zrobiliśmy Poprzednio podświetlone Anker 622 jest przeznaczony dla tych, którzy szukają kompaktowego power banku, za pomocą którego będą mogli ładować swoje telefony bez użycia kabli. Jest kompatybilny ze standardem MagSafe firmy Apple, dzięki czemu można go szybko przypiąć z tyłu dowolnego najnowszego iPhone'a i od razu zacząć go napełniać. Jest to akumulator o pojemności 5000 mAh (19,25 Wh), który dostarcza jedynie do 7,5 W mocy, więc nie jest szczególnie szybki i nie jest w stanie samodzielnie w pełni naładować większości telefonów. Zamiast tego najlepiej postrzegać go jako mieszczący się w kieszeni koc ochronny – cienkie i lekkie opakowanie, którego można użyć, aby zapobiec uszkodzeniu telefonu przed ponownym włożeniem go do gniazdka elektrycznego. Urządzenie może również pełnić funkcję podstawki ładującej, gdy nie jesteś na zewnątrz, ponieważ ma wbudowaną składaną podpórkę i boczny port USB-C, który umożliwia ładowanie przelotowe. Należy tylko pamiętać, że nie będzie to działać w przypadku obudów niemagnetycznych.

Warto dodać, że Anker wprowadził niedawno na rynek nowy produkt Bezprzewodowe powerbanki Które wspiera Najszybszy standard Qi2, który może zapewnić kompatybilnym urządzeniom moc do 15 watów. Ale obecnie istnieje najbliższy analog 622 Wyceniony na 60 dolarów. Jeśli w ogóle nie potrzebujesz najwyższych prędkości, starszy model nadal jest wart swojej ceny, gdy jest tak przeceniony.

READ  Model obliczeniowy naśladuje zdolność przewidywania ludzkich emocji

Jeśli chcesz stację ładującą do swojego biura, to Stacja ładująca Anker 525 Warto też zwrócić uwagę na cenę 40 dolarów. Oznacza to około 20 dolarów zniżki od zwykłej ceny ulicznej i najniższy poziom w historii. Jest to krótka, 67-watowa ładowarka biurkowa z dwoma portami USB-C i dwoma portami USB-A z przodu oraz trzema portami AC z tyłu. Podzielisz tę moc, jeśli podłączysz wiele urządzeń na raz, więc nie napełnisz każdego telefonu, tabletu lub małego laptopa z pełną prędkością, ale powinno to być wystarczająco szybkie dla większości osób szukających czegoś niedrogiego.

Co więcej, wersja oparta na Lightning Powerbank Anker 621 Obniżka do 20 USD dzięki kuponowi na stronie. Jest to najniższa cena, jaką widzieliśmy za ultrakompaktowy akumulator ze składaną wtyczką, którą można podłączyć bezpośrednio do spodu starszych iPhone'ów i który zapewnia awaryjne ładowanie o mocy 12 W. Polecamy Wersja USB-C Dla tego urządzenia w naszym przewodniku Najlepsze power banki.

On podąża @EngadgetDeals Na Twitterze i Zapisz się na newsletter Engadget Deals Aby uzyskać najnowsze oferty technologiczne i wskazówki dotyczące zakupów.