Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Praca trenerska byłego napastnika Piratów w Polsce

Praca trenerska byłego napastnika Piratów w Polsce

Jak się okazało, były napastnik Orlando Pirates dostał pracę trenerską w Polsce jako jeden z trenerów akademii młodzieżowej KS Bibiczanka.

Były napastnik Orlando Pirates Takeshur Chinyama był w czasach swojej kariery wybitnym zawodnikiem w Polsce.

W DSTV Premiership rozegrał dla drużyny Buccaneers 15 występów, choć był wysoko oceniany. Strzelił trzy gole i zaliczył dwie asysty. Shinyama miał krótki staż w nieistniejącej już Platinum Stars.

44-letni Zimbabwe był jednak płodnym zawodnikiem w Polsce, gdzie grał głównie w Legii Warszawa.

Chinyama jest obecnie w trakcie zdobywania odznak UEFA CAF Odznaki szkoleniowe.

Oto, co polski klub miał do powiedzenia na temat byłego napastnika Piratów

Opublikowano przez Takesure Chinyama w KS Bibisanka

Zwalniając byłego napastnika Dynamosu i FC Platinum, dyrektor Akademii Mariusz Skrzyski powiedział: „Były piłkarz Legii Warszawa i król strzelców polskiej Ekstraklasy 2009 roku Takeshur Sinyama rozpoczyna karierę trenerską w reprezentatywnym sporcie Zimbabwe.

„KS będzie wspierać dalszy rozwój zawodników, którzy będą trenować w Akademii Piłkarskiej w Bibizanga. Trener Takeshur Chinyama będzie współpracował z trenerami drużyn młodzieżowych uczestniczących w rozgrywkach ligowych.

„Będzie aktywnie uczestniczył w wybranych klasach, dzięki czemu każdy z naszych graczy będzie mógł bezpośrednio wchodzić w interakcję z graczem tej klasy.

„Dołączenie do byłego piłkarza ekstraklasy, króla strzelców i reprezentanta Zimbabwe powinno wzbudzić zainteresowanie wśród zawodników AP KS Bibiczanka.

Pomoże to rozwinąć ich świadomość i chęć uczestniczenia w treningach piłkarskich. Uważamy, że będzie to bardzo cenne doświadczenie dla naszych graczy, zwłaszcza, że ​​Shinyama jest osobą otwartą i wesołą.

„Chętnie pracuje z dziećmi i młodzieżą. Wkrótce on [Chinyama] występować w pierwszych klasach naszych drużyn.”

Były agent Tageshur gratuluje Chinyamie

Były agent Shinyamy, Michael Nicobeni, bardzo ciepło wypowiadał się o byłym napastniku Shinyamie.

„Jako zawodnik zarządzał nim M Sport, ale nadal jesteśmy w kontakcie. Kiedy zarządzamy naszymi zawodnikami, kiedy przechodzą na emeryturę, nie opuszczamy ich” – powiedział Ngobeni.

READ  Polecieliśmy do Lidla w Polsce na cotygodniowy sklep spożywczy i zaoszczędziliśmy pieniądze… zostały nam resztki w nocnym klubie.

„Upewniamy się, że pomagamy im w najlepszy możliwy sposób w dążeniu do innych ścieżek w piłce nożnej. Pomagamy mu na wszelkie sposoby, aby mieć pewność, że ma wszystko, czego potrzebuje, w tym licencję trenerską.

„Jest w trakcie zdobywania odznak trenerskich UEFA C i B, a my pomożemy mu w każdy możliwy sposób”

Powiązana historia:Chippa United wita ponownie Evę Ngę po pobycie w Orlando Pirates