Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Pracownik Starbucks Trans został zwolniony po kłótni z klientami

Transpłciowa baristka Starbucks została zwolniona po tym, jak została przyłapana na wideo, gdy wdała się w gorącą kłótnię z klientem i rzekomo miała sprzeczkę z mężczyzną, który sfilmował incydent.

Niefortunne spotkanie, które od tego czasu wszczęło śledztwo policyjne w sprawie domniemanego napadu, miało miejsce pod koniec zeszłego miesiąca w oddziale Starbucks w pobliżu terminalu promowego w Southampton, Hampshire w Wielkiej Brytanii, the Poczta Nowego Jorku raporty.

56-sekundowy wirusowy klip zaczyna się od okrzyku klienta: „Nigdy nie nazywaj mnie transfobem! NIGDY! Nie znasz mnie!”

Barista Starbucks, który stał przy ladzie obok zirytowanego klienta, odpowiada: „Nazywasz mnie mężczyzną. Jesteś transfobiczna, Karen, wyjdź teraz”.

Po nazwaniu klienta „Karen” – obraźliwym przezwiskiem w mediach społecznościowych dla białych kobiet z kośćmi do chrupania – kłótnia się nasila.

Ponownie pracownik Starbucks nakazuje kobiecie opuścić kawiarnię. – Wyjdź teraz – powiedział recepcjonista, wskazując na drzwi.

Pomimo tego, że kobieta wielokrotnie instruowała pracownicę, aby nie nazywała jej transfobią, pracownica Starbucks nadal uderzała ją w twarz i odrzucała jej prośbę o zwrot pieniędzy.

Urzędnik powiedział jeszcze raz, zanim powiedział kobiecie, że „teraz wkroczyła”:

Następnie mężczyzna filmujący bójkę mówi: „Najwyraźniej powiedzieliśmy coś spanikowanego”, jakby w odpowiedzi na pytanie przypadkowego świadka, co się dzieje.

Natychmiast po komentarzu pracownik Starbucks wybiegł do fotografa. Pracownik jest następnie widziany, jak biegnie w kierunku telefonu i wytrąca go z ręki mężczyzny.

Następnie w tle słychać głos operatora, który wielokrotnie nakazuje mężczyźnie „daj mi telefon”.

Mężczyzna odpowiedział: „Zostaw mnie”, podczas gdy wydawało się, że gwałtowna kłótnia przeniosła się z kawiarni na ulicę.

Według rzecznika Starbucks, odkurzanie miało miejsce w licencjonowanej lokalizacji Starbucks, która nie jest własnością firmy.

Licencjobiorca potwierdził, że partner [employee] Nie jest już zatrudniony przez firmę” – dodał rzecznik w oświadczeniu. „Starbucks nie toleruje tego typu zachowań i jest nam bardzo przykro z powodu doświadczenia tego klienta”.

READ  Seryjny morderca Charles „The Snake” Sobrague opuszcza więzienie

Gorąca scena została opublikowana na Twitterze przez nadawcę Olly London w niedzielę. Od tego czasu zebrał ponad 4,4 miliona wyświetleń i spotkał się z ostrą krytyką.

– poinformowała policja w Hampshire Codzienna poczta „Otrzymaliśmy zgłoszenie o ataku na kawiarnię Starbucks w Beresford House, Town Quay w Southampton w niedzielę 30 kwietnia” – czytamy w oświadczeniu.

„Członek personelu rzekomo słownie znęcał się nad klientem wewnątrz budynku, zanim zaatakował członka publiczności, który filmował incydent” – czytamy w oświadczeniu, dodając, że „nie zgłoszono żadnych obrażeń”.

Śledztwo jest w toku.

Ten artykuł pierwotnie się ukazał Poczta Nowego Jorku Reprodukowane za zgodą