Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Primark otworzy trzeci sklep w Polsce. Znamy lokalizację

2021-05-26 10:25, akt.2021-05-26 11:12

Wydanie
2021-05-26 10:25

Aktualizacja
2021-05-26 11:12

Zdjęcie: Grand Warsaw / / Shutterstock

Primark chce otworzyć trzeci sklep w Polsce. Po Warszawie i Bośni przyszedł czas na stolicę Monopolski. Nowy Primark pojawi się w centrum handlowym Bonarca City Center w Crago.

Sieć odzieżowa Primark przygotowuje się do otwarcia kolejnego sklepu w Polsce. Firma wskazała, że ​​powstanie nowy obiekt W centrum handlowym Borneo City Center w Crago. To pierwszy sklep marki znajdujący się w małopolskim odkurzaczu.

– Po najlepszym odzewie od otwarcia sklepów w Warszawie i Bośni, z przyjemnością ogłaszamy plany dotyczące naszego sklepu w Krakowie. Cieszymy się, że możemy znaleźć coś tak dużego Laser zlokalizowany jest w stolicy Polski Zapewnij mieszkańcom Krakowa wyjątkowe doświadczenia zakupowe i nowe miejsca pracy – mówi Dyrektor Regionalny Primak Magis Botzowski w Polsce, Słowenii i Czechach.

Primark – Kolejny sklep w Polsce

Primark w Crackville znajduje się w dwóch lokalizacjach w Bonarca. Powierzchnia sklepu to 3,8 tys. Mkw. W związku z otwarciem nowego obiektu za metr kwadratowy Primark poszukuje pracowników – Menedżerowie, kasjerzy, konsultanci klienta, pracownicy magazynu i sprzedawcy wystawienniczy.

Sieć Primark Store oferuje również pełną gamę produktów Od odzieży i butów po akcesoria i akcesoria w przystępnych cenach. Firma posiada specjalne, limitowane kolekcje popularnych filmów (np. O Harrym Potterze) i bajek (np. O Myszce Miki).

Obecnie irlandzka firma ma już dwa sklepy w Polsce. Pierwszy Primark został otwarty w sierpniu 2020 roku w Galerii Miocini w Warszawie. To dopiero początek rozbudowy, gdyż tym razem kolejny obiekt w centrum handlowym w Bośni ma zostać otwarty wiosną tego roku. Programy te były utrudnione przez czasowe zamknięcie niektórych firm, w tym epidemię COVID-19 i centra handlowe. W związku z tym data otwarcia sklepu została przesunięta.

Oprócz standardowej opcji zakupów klienci mogą zdecydować się na zamówienie produktów Sklep internetowy Primark. Zakupy online stały się popularne podczas epidemii COVID-19. W artykule „Polska po rewolucji zakupowej” dalej piszemy o zmianach w zachowaniach konsumentów. 10 zmian w sklepach Jesteśmy zaangażowani w epidemię ”.

READ  Rozmowy energetyczne UE wstrzymane, ponieważ Polska domaga się ograniczeń na rynku emisji dwutlenku węgla

D.F.

Źródło: