Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Priyanka Chopra spotyka ukraińskich uchodźców w Polsce, załamanych ich opowieściami: „Niewidzialne rany wojny, których zwykle nie widzimy w wiadomościach” : Bollywood News

Priyanka Chopra od jakiegoś czasu współpracuje z UNICEF-em. Aktorka, która jest Globalnym Ambasadorem Dobrej Woli UNICEF, udostępniła niedawno film ze spotkania z uchodźcami z Ukrainy, którzy odwiedzili Polskę. Po wysłuchaniu ich historii aktorka była widziana we łzach. Spędzał z nimi czas, bawiąc się z dziećmi i słuchając ich historii.

Priyanka Chopra spotyka ukraińskich uchodźców w Polsce, załamanych ich opowieściami: „Niewidzialne rany wojny, czego zwykle nie widzimy w wiadomościach”

Priyanka Chopra spotyka ukraińskich uchodźców w Polsce, załamanych ich opowieściami: „Niewidzialne rany wojny, czego zwykle nie widzimy w wiadomościach”

Udostępniając ten film na Instagramie, Priyanka Chopra napisała: „Zwykle nie widzimy w wiadomościach niewidzialnych ran wojny. Jednak stały się dla mnie bardzo jasne dzisiaj, gdy zaczynam pierwszy dzień mojej misji @unicef ​​w Warszawie. 2/3 dzieci z Ukrainy jest wysiedlonych (wewnętrznie i zewnętrznie). Ta duża liczba to niszczycielska rzeczywistość wojny, w której 90% osób przekraczających granicę to kobiety i dzieci. 70% uchodźców przekracza polską granicę, a ośrodki recepcyjne zostały utworzone przy dużym wsparciu rządowym, aby proces transformacji był jak najłatwiejszy.

Dodał: „@unicef ​​zareagował na tę sytuację awaryjną, tworząc centra Blue Dot w 11 lokalizacjach w całej Polsce i 37 lokalizacjach w całym regionie z @refugees. Centra Blue Dot odgrywają bardzo potrzebną rolę i pod wieloma względami są rzadką bezpieczną przystanią dla kobiet, a zwłaszcza dzieci. Oferują tak wiele. Dostęp do ważnych i istotnych informacji, wsparcie w zakresie zdrowia psychicznego, zapewnienie obszarów zapewniających matce i dziecku bardzo potrzebną prywatność oraz miejsca do zabawy mają kluczowe znaczenie dla poczucia normalności przez dzieci wychodzące z sytuacji konfliktowych. Obsada głównie Ukraińców, z których wielu uciekło z wojny.

Priyanka Chopra ma w kolejce wiele projektów. Aktorka występuje w produkcji Russo Brothers Zamek na Amazon Prime Video. W serialu szpiegowskim występuje także Richard Madden. Zdjęcia zakończono w czerwcu 2022 roku. W Bollywood będzie można ją zobaczyć w następnym filmie Farhana Akhtara. Gee Le Zara Z Katriną Kaif i Alią Bhatt.

Czytaj więcej: Priyanka Chopra Jonas i Rani Mukerji są nie do poznania w tym powrotnym filmie z Sangeet Farah Khan

Bollywood News – Aktualizacje na żywo

Złap nas po najnowsze Bollywoodzkie wiadomości, Nowe filmy Bollywood aktualizacja, Kolekcja kasowa, Premiera nowych filmów , Bollywoodzkie wiadomości w języku hindi, Wiadomości o rozrywce, Bollywood Live News Today & Nadchodzące filmy 2022 I bądź na bieżąco z najnowszymi filmami hindi tylko w Bollywood Hungama.

READ  IFC zwiększa zielony dług w Polsce - pv Press International