Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Procesory graficzne GeForce spowalniają po zainstalowaniu aktualizacji Windows 11 2022

Procesory graficzne GeForce spowalniają po zainstalowaniu aktualizacji Windows 11 2022

Powiększenie / GeForce 3080 Ti.

Sam Machkovich

Niektórzy użytkownicy kart graficznych GeForce firmy Nvidia zauważyli poważne problemy z wydajnością po zainstalowaniu aktualizacji Windows 11 2022 (znanej również jako Windows 11 22H2), którą Microsoft udostępnił publicznie na początku tego tygodnia. takie jak Zgłoszone przez Bleeping ComputerUżytkownicy, których to dotyczy, doświadczają zacinania się, niespójności ramek i opóźnień, nawet na szybkich komputerach z nowoczesnymi komponentami.

NVIDIA Mówi Problem jest spowodowany przez niektóre nowe funkcje debugowania grafiki systemu Windows, które zostały przypadkowo włączone.

firma Publicznie przyznaj się do problemu Wydano też nową wersję beta pakietu oprogramowania GeForce Experience, który według niego powinien zostać naprawiony. Oznacza to, że problem dotyczy wtyczki Nvidii, a nie samych sterowników GeForce; Jeśli zainstalowałeś sterowniki bez GeForce Experience, być może nie zauważyłeś spowolnienia w pierwszej kolejności.

Takie błędy powodują, że Microsoft wprowadza duże aktualizacje systemu Windows etapami, zaczynając od małej grupy komputerów PC i pracując za granicą. Firma wyciągnęła tę lekcję na początku ery Windows as a Service, kiedy pojawiły się problemy, takie jak Niefunkcjonalne kamery internetoweA utrata danychA wyłączone aplikacje Pojawił się na początku publicznego wdrażania ważnych aktualizacji funkcji.

READ  eBay oferuje w tym tygodniu więcej pakietów nagród PS5