Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Przewodnik po Pokemon Scarlett i Violet Pokedex

Przewodnik po Pokemon Scarlett i Violet Pokedex

pokemon szkarłatny i fioletowy Bez wątpienia będzie sporo legend, do których gracze będą mieli dostęp. Niezależnie od tego, czy są to nowe legendarne, starsze pokemony dostępne za pośrednictwem National Pokedex, czy nadchodzące wydarzenia, z pewnością w grze pojawi się więcej niż te dwa.

Kiedy Pokemon Scarlet i Violet zostaną uruchomione 18 listopada 2022 r., będą setki kieszonkowych potworów do rzucenia i schwytania. Ale co z potencjałem legendarnego w tych wersjach?

Oto, co wiemy o Pokémonach, które zostały potwierdzone lub wyciekły i mogą pojawić się w grze w takim czy innym momencie.


Wszystkie potwierdzone i ujawnione legendy Pokemon Scarlet i Violet

Jedną z najciekawszych części Pokemon Scarlet i Violet jest to, że na początku gry dostępne będą dwie legendarne postacie. Wszystko kopia gry Będą mieli jeden z nich i będą funkcjonować, oprócz bycia legendarnym, jako pojazd wielozadaniowy. Mogą latać, surfować po wodzie i toczyć się na szczyty gór.

Chociaż byli obecni na początku gry, ci legendarni nie będą w tym momencie wojownikami. Prawdopodobnie zostaną odblokowane jako Pokémony, które mogą wejść do bitwy w dalszej części gry, ale nie wiadomo, jak to będzie działać.

Legendy potwierdzone w Pokemon Scarlett i Violet

Znany i niezawodny przeciek, Riddler_Khu, również opublikował pewne informacje wskazujące, że będzie plik Legendarna trzecia baza. Niewiele wiadomo na ten temat w momencie pisania tego tekstu i może się to pojawić później, być może w DLC, a nie w jednej z głównych historii gry.

Istnieją spekulacje, że ta tajemnicza trzecia legenda będzie w jakiś sposób połączona z systemem Terastyalizacji. Powodem tego jest to, że istnieje tajemnicza diamentowa istota, która pojawia się jako powiązana z obydwoma Pokemonami Terastal. Ponownie, to moje przypuszczenie, ale wielu fanów uważa, że ​​tak jest.

W sierpniu 2022 r. Pojawiły się przecieki dotyczące niektórych podlegendarnych Pokemonów, które pojawią się w Pokemon Scarlet i Violet. Według spekulacji są one oparte na chińskich mitach. W chińskiej mitologii stworzenia te były znane jako „Cztery Złe Stworzenia”, a Riddler_Khu jest optymistą, że jest to temat ujawnionej submitologii.

Mając to na uwadze, powiedziano również, że nie są ani smokami, ani wróżkami. Według plotek te Legendary będą pochodzić z mrocznych podgatunków. Sugeruje się, że będą to: Ciemny/Ogień, Ciemny/Ziemia, Ciemny/Lód i Ciemny/Trawa.

Na wpół legendarny Pokemon wyciekł

  • hondon (chaos)
  • Taowu (ignorancja)
  • Taotie (obżarstwo)
  • Qionqi (Przebiegłość)

Istnieje możliwość, że klasyczne legendy pojawią się w grze w innych formach. Może to obejmować wydarzenia lub być częścią National Dex lub Pokemon Company może wydawać kody, które pozwalają graczom odblokować inne legendarne lub legendarne Pokémony. Wiele z nich to jednak tylko spekulacje w momencie pisania tego tekstu i należy je wziąć pod uwagę.

Jednak fani Pokemon Scarlet i Violet nie będą musieli długo czekać. Tytuł ukaże się 18 listopada 2022 roku na konsolę Nintendo Switch, gdzie fani będą mogli powrócić do swoich poszukiwań Złap je wszystkie.

Uwaga: Ten artykuł będzie okresowo aktualizowany, gdy dostępnych będzie więcej informacji.

Szybkie linki

Więcej od Sportskeeda