Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Przyszłoroczne Call of Duty ma nosić nazwę Modern Warfare II i jest kontynuacją udanego tytułu z 2019 roku

Wraz ze zbliżającym się wielkimi krokami premierą Call of Duty: Vanguard zaczęły się już spekulacje na temat przyszłorocznej iteracji.

Od II wojny światowej po ostateczną granicę w odległej przyszłości, seria zabrała graczy do wielu miejsc na różnych liniach czasowych. Nadchodząca gra Call of Duty: Vanguard, opracowana przez Sledgehammer Games, przywraca serię do korzeni z czasów II wojny światowej.

Podczas gdy fani z niecierpliwością czekają Call of Duty: Straż przedniaPrzecieki i plotki o nadchodzącym roku już zaczęły się rozchodzić.


Kolejny wpis może nosić tytuł Call of Duty: Modern Warfare II

Przez lata Call of Duty miało burzliwą historię. Chociaż franczyza dominowała od połowy do końca 2000 roku, jej nadmierne poleganie na przyciągającej wzrok mechanice, w połączeniu z okropnymi mikrotransakcjami, zraziło graczy.

Frustracja pojawiła się wraz z Infinite Warfare z 2016 roku, który nadal jest jednym z najbardziej niedocenianych zwiastunów na YouTube. Podczas gdy gracze byli obojętni na kolejne dwa wpisy, Call of Duty z 2019 roku zapoczątkowało nową erę.

Call of Duty 4: Modern Warfare Call of Duty: Modern Warfare 2 Call of Duty: Modern Warfare 3 Call of Duty: Modern Warfare Remastered Call of Duty: Modern Warfare Call of Duty: Modern Warfare 2 Zremasterowana kampania Call of Duty: Modern Warfare II

Trylogia Modern Warfare to nie tylko najlepsza podseria Call of Duty, ale być może jedna z najlepszych trylogii w historii gier wideo. Dzięki interesującym postaciom i wyraźnym (nie rosyjskim) momentom, seria zgromadziła ogromną rzeszę fanów, dlatego fani byli trochę sceptyczni, gdy pojawiła się wiadomość o nowym ponownym uruchomieniu Modern Warfare.

READ  Zobacz ten 7-minutowy remake System Shock

2019 Call of Duty Modern Warfare Jest to zdecydowanie jedna z najlepszych gier Call of Duty ostatnich czasów i zwiastowała nową erę dla serii. Gra zyskała tak dużą popularność, że często ma większą bazę graczy niż najnowsze wydanie, Black Ops Cold War z 2020 roku.

Według Toma Hendersona nadchodzące Call of Duty 2022 jest kontynuacją Modern Warfare z 2019 roku i będzie nosiło nazwę Call of Duty: Modern Warfare II. Podczas gdy fani liczyli na nowoczesną wojnę dalszy ciągSłuchanie o tym z wiarygodnego źródła jest z pewnością uspokajające i ekscytujące.

Mogę potwierdzić, że tytuł 2022 nosi tytuł „Call of Duty: Modern Warfare II”, a oprawa graficzna wygląda absolutnie oszałamiająco. https://t.co/PWw5CRIpr1

Można spekulować, że historia rozpocznie się tam, gdzie została przerwana pod koniec Modern Warfare, ponieważ kapitan Price mówi o pochodzeniu Taskforce 141, z Ghost, Roach i Soap.

Należy wyjaśnić, że tytuł „Modern Warfare II” oparty jest na tweecie Toma Hendersona i nie należy go traktować jako oficjalne potwierdzenie.

Edytowane przez Sego Samuela Balla