Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

PSVR 2 jako monitor komputerowy, możliwy wyciek części zestawu słuchawkowego Apple

PSVR 2 jako monitor komputerowy, możliwy wyciek części zestawu słuchawkowego Apple

Nasze cotygodniowe podsumowanie: w tym tygodniu podłączyliśmy PSVR 2 Sony do komputera i zastanawialiśmy się nad komponentami rzekomego zestawu słuchawkowego Apple.

Chronione konto na Twitterze „MrWhite128” opublikowało zdjęcia kabli taśmowych i innych komponentów, które rzekomo należą do słuchawek Apple. Elementy można złożyć w kształt szklanek. Czy to twoje pierwsze spojrzenie na sprzęt słuchawkowy Apple? Ponadto w kodzie źródłowym Apple pojawił się termin „realityOS”. Od dawna mówi się, że jest to nazwa systemu operacyjnego Apple XR.

Technologia niskiej stabilności umożliwia monitorom VR generowanie ostrego obrazu podczas szybkich ruchów głowy bez zwiększania częstotliwości Hz monitora VR. Ta techniczna sztuczka została wynaleziona ponad dekadę temu i była wówczas jedną z najważniejszych innowacji w branży wirtualnej rzeczywistości, skutkując mniejszymi opóźnieniami i mniejszym ryzykiem nudności związanych z VR. Teraz testy pokazują, że PSVR 2 ma wyższą stabilność niż inne gogle VR.

PSVR 2 ma wyższy poziom wyświetlania niż inne gogle VR dostępne na rynku. Może to dodatkowo prowadzić do choroby lokomocyjnej. | Bild: Niestety, to Bradley/Brad Lynch

Uwaga: Linki do sklepów internetowych w artykułach można nazwać linkami partnerskimi. Jeśli dokonasz zakupu za pośrednictwem tego linku, MIXED otrzyma prowizję od dostawcy. Dla Ciebie cena się nie zmienia.

READ  Lenovo IdeaPad 3 15 (2021) - Recenzja 2021 r