Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Radar Poland powraca z 5 artystami, którzy stawiają na naprawdę niezwykłe brzmienie – Spotify

Radar Poland powraca z 5 artystami, którzy stawiają na naprawdę niezwykłe brzmienie – Spotify

Radar Służy jako program Spotify, który rzuca światło na wschodzące talenty z całego świata, wspierając wschodzących artystów w ich drodze do światowej sławy — w tym 15 wschodzących polskich twórców do tej pory.

Od czasu uruchomienia RADAR w 2020 roku zapewniamy wsparcie w postaci ekskluzywnych list odtwarzania, specjalnych publikacji redakcyjnych i dostosowanych programów marketingowych, które pomagają poszerzyć profile wielu artystów. Jeden z nas Artyści z 2022 roku, MarisaZwiększył swoje globalne strumienie Spotify o 2500%.

Teraz zaczynamy czwartą edycję Radar Polska. Zawarte w tegorocznej edycji Ignacy, Frank Lean, ta Ukraina, BambiI kijxr. Ponieważ muzyka wychodzi poza erę ściśle określonych gatunków, tych pięciu nowych artystów reprezentuje rosnący nurt z Polski: unikalne, niegatunkowe brzmienie nie tylko z różnych stylów muzycznych, ale także ze sztuki, mediów społecznościowych i międzynarodowej sceny muzycznej.

To płynne, nieograniczone podejście rezonuje z młodymi polskimi słuchaczami, którzy opierają swój gust muzyczny na takich cechach, jak nastrój, wibracja i treść liryczna.

W ramach projektu RADAR Polska każdy z prezentowanych artystów wydał dziś nowy singiel, a my pracowaliśmy z nimi, aby zapewnić niezbędne wsparcie i zasoby.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, dlaczego te wschodzące talenty przyciągają fanów.

Frank Lean

Frank Lean Piosenkarka i autorka tekstów, której brzmienie nagina różne gatunki, które obejmuje house, pop i alternatywny rap. 26-latek zasłynął również jako producent, współpracując z takimi artystami jak Pan. Polska, Abla de JongaI Alija.

Streamuj nowy singiel Franka Leana „Większość z nich”:

ta Ukraina

Urodzony w Lubny, małym miasteczku w centralnej Ukrainie, Da Ukrainka tworzy potężną muzykę, która eksploruje tematy wojny i imigracji. Płynnie przechodzi między alternatywnymi dźwiękami, prezentując odrębną muzyczną i wizualną estetykę z każdym wydanym przez siebie singlem.

Streamuj nowy singiel Ukrainki,(Chyba) Ostatni dzień”:

Bambi

20-latka zwróciła na siebie uwagę polskiej sceny rapowej, łącząc w swoich utworach brzmienia hyperpopu i trapu. Jej singiel”IRL” ostatnio szturmem podbił Polskę, stając się najczęściej odtwarzanym utworem na Spotify w kraju przez prawie dwa tygodnie.

READ  „Niezwykły” 300-letni wyrób protetyczny wykonany ze złota i miedzi odkryty w Polsce

Streamuj nowy singiel Bambi, „Milli Waki”:

Ignacy

IGNACY nie pozwala definiować się całkowicie żadnemu gatunkowi, ale swoje brzmienie czerpie z wieloletniego profesjonalnego treningu jazzowego. Utalentowany pianista, który pisze własną muzykę, IGNACY miał przełomowy moment ze swoim singlem z 2022 roku.Segum i Snug”, a ostatnio był nominowany do Fryderyka – polskiego odpowiednika Grammy.

Streamuj nowy singiel IGNACY „Samoloty”:

kijxr

Dzięki kilku utworom, które otrzymały miliony strumieni Spotify, stickxr szybko wyrobił sobie markę. Młody artysta zaczynał jako raper, ale ewoluował jako piosenkarz, a jego najnowsze piosenki przywołują dźwięki popu, punka i indie.

Streamuj nowy singiel stickxr, „Kartki”:

Teraz wiesz o artystach Radar Polska Lista odtwarzania.