Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Random: Animation Reimagine Zelda: Tears Of The Kingdom jako kolorowy tytuł Game Boya

Random: Animation Reimagine Zelda: Tears Of The Kingdom jako kolorowy tytuł Game Boya

Pomimo wielkich postępów, Legenda Zeldy Seria osiągnęła przez lata pod względem czystej wierności graficznej i zakresu, jest coś tak czarującego w poprzednich tytułach Game Boy.

Niezależnie od tego, czy było to Link’s Awakening, czy Oracle of Seasons/Ages, oryginalne mobilne wpisy z serii oferowały unikalne historie i postacie, których nie zobaczysz nigdzie indziej. Oni też tylko patrzą niesamowitypomimo ograniczonego sprzętu.

animacja Chaneya i Kimberly Wyraźnie ma to samo podobieństwo do gier Game Boy Zelda, o czym świadczy urocza animacja YouTube, która przedstawia The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, jakby to był Game Boy Color.

Film zaczyna się pięknymi animacjami niektórych głównych postaci, po czym pokazuje domyślną rozgrywkę, w tym pojazdy zbudowane z nową umiejętnością Bezpiecznika. Podsumowując, wideo kończy się nie tylko grafiką pudełkową gry, ale także niestandardowym kontrolerem Game Boy Color. O rany, chcielibyśmy, żeby to była prawda…

Możesz sprawdzić Więcej filmów z Channym i Kimberly Za niesamowitą animację, w tym kilka segmentów Pokémon, segment Breath of the Wild i prequel anime autorstwa komika Wujka Rogera (fujoooo!).

Co sądzisz o tej wirtualnej wersji Tears of the Kingdom na Game Boy Color? Podziel się swoimi przemyśleniami w komentarzach poniżej.

READ  Przenośny głośnik Beosound A5 firmy Bang & Olufsen jest dostarczany z bezprzewodową ładowarką do telefonu