Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Raport z Polski mówi, że Celtycy ciężko pracują nad umową Jurnovicha

Josip Juranovic Celtic stoi w kolejce jako nowy prawy obrońca. 25-letni reprezentant Chorwacji stał się głównym celem Ange Postegoklu, ponieważ klub atakuje defensywnych mężczyzn w ciągu najbliższych kilku dni. Z raportu z Polski wynika, że ​​klub prowadzi rozmowy z przedstawicielami klubu i bocznymi obrońcami.

Według Gra Tłuszcz, Drużyna Ange Postegoglo ciężko pracuje, aby zawrzeć umowę z dziesięcioma kapeluszami reprezentantem Chorwacji. Jak opisuje raport, do zawarcia umowy pozostało jeszcze kilka dni, ale obecnie oferują 50-50 szans.

Legia Warszawa chce sprzedać Juranovic po tym, jak pomógł polskiej drużynie wygrać ligę w zeszłym sezonie, ale porażka Dynama Zagrzeb oznacza, że ​​w fazie grupowej Ligi Europy zmierzą się z trudnym testem ze strony Slavii Brock. W efekcie mistrzowie Polski chcą powiększać swoje aktywa, a jednym z nich jest Juranovic.

Celtic potrzebuje kolejnego środkowego obrońcy, kolejnego prawego obrońcy, skrzydłowego i nowego napastnika, aby odpaść w ciągu najbliższych kilku tygodni. Otson Edward jest jednym z nielicznych, którzy prawdopodobnie odejdą z kilkoma klubami zainteresowanymi Francuzem.

READ  Jak Prairie Mining Limited - Wyniki wstępne 2021 w Polsce Publikacja i zmiany ceny emisyjnej praw