Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Recenzja Tronsmart Onyx Ace Pro: Warte aktualizacji lub gorsze?

Słuchawki douszne sterowane bezprzewodowo to modne słuchawki. Niezależność od kabla oznacza wolność. Telefony komórkowe, laptopy czy tablety dostarczają sygnał muzyczny przez Bluetooth, a rozmowy telefoniczne można wykonywać za pomocą dotyku. Szczególnie interesuje to młodych ludzi. Ale czy AirPods muszą teraz kosztować 150 euro, aby cieszyć się dobrym dźwiękiem i komfortem noszenia? z Tronsmart Onyx Ice ProDalekowschodnia firma dźwiękowa Tronsmart Wysłanie konkurenta na ring, przynajmniej z zewnątrz, ma wszystko, czego potrzeba, aby zatrząść tronem AirPods.

Dzięki Tronsmart Onyx Ace Pro na rynku dostępne są niedrogie słuchawki z konstrukcją AirPod dla prawdziwych bezprzewodowych słuchawek Bluetooth. Oprócz układu Qualcomm w słuchawkach zainstalowane są technologie, takie jak redukcja szumów cVc 8.0. Posiadają również certyfikat IPX5 i dlatego nadają się również do użytku w sporcie. Możesz dowiedzieć się, jakie inne funkcje oferuje Tronsmart Onyx Ace Pro i jaki jest nasz werdykt testowy poniżej.

Kup na AliExpress Kup na Geekbuying

Rozpakowywanie

Biało-fioletowe małe opakowanie z pomarańczową wypustką zawiera wkładki douszne wraz z etui ładującym, kablem ładującym USB typu C, kartą gwarancyjną i instrukcją obsługi.

Projekt

Tronsmart Onyx Ace Pro mierzy 39 x 16,5 x 16,8 mm przy wadze 4 g na słuchawkę i 48 x 23 x 57,5 ​​mm z 37 g na etui ładujące. 13-milimetrowe przetworniki o impedancji 32 omów i zakresie częstotliwości od 20 do 20000 Hz gwarantują dźwięk. Zainstalowany chipset i sterowniki Qualcomm QCC3040. Obsługuje wiele kodeków audio, takich jak aptX, AAC i SBC.

Tronsmart włożył wysiłek w swoją skrzynkę ładującą, która ma dość ładny wygląd. Nie ma krawędzi, tylko zaokrąglone rogi. Obudowa jest w dużej mierze biała, ale z małą chromowaną linią biegnącą na zewnątrz i określającą zawór, który otwiera się i zamyka małą chromowaną sekcją również bezpośrednio poniżej, gdzie znajdują się cztery kropki odpowiadające procentowi pozostałej baterii w obudowie. Jest bardzo praktyczny i piękny.

READ  Zegarek Omega x Swatch Speedmaster Moonwatch

Inspiracji dla tego Onyx Ace Pro nie da się daleko szukać. Używamy słuchawek podobnych do Apple Airpods. Z łatwością dopasowują się do uszu, a przede wszystkim są bardzo wygodne i łatwo je zapomnieć. Po włożeniu go do uszu nie czujemy się odizolowani od świata, a otaczające nas dźwięki pozostają słyszalne. Słuchawki są lekkie, wygodne i bardzo ładnie wyglądają.

sprzęt komputerowy

Wewnątrz każdej wkładki dousznej, po lewej i prawej stronie, znajduje się chipset Qualcomm QCC3040, który umożliwia słuchawkom zarządzanie kodekami AAC i Apt-X, a także klasycznym kodekiem SBC. AAC jest używany głównie na urządzeniach Apple i Apt X na Androida. W porównaniu z klasycznym kodekiem SBC, który można znaleźć we wszystkich podstawowych słuchawkach, zapewnia to lepszą jakość dźwięku przy wyższej przepływności. Oczywiście, jeśli jesteśmy w miejscu, w którym nie możemy uzyskać wysokiego bitrate, przejdziemy bezpośrednio do kodeka SBC, aby uzyskać lepszą stabilność. Pod względem jakości dźwięku jest bardzo dobry.

jakość dźwięku

Jakość połączeń i ten sam poziom jakości dźwięku, czyli dobry. Mikrofony są dobrej jakości i nie mamy problemu ze zrozumieniem, kiedy mówimy, a nawet zrozumieniem, kto do nas zadzwoni. Słuchawki mają redukcję szumów podczas rozmów, aby zmniejszyć hałas otoczenia i działają dobrze. Są to więc słuchawki, dzięki którym możemy cieszyć się wykonywaniem połączeń, w przeciwieństwie do innych rodzajów słuchawek, które zazwyczaj zdejmujemy z uszu, aby odbierać połączenia. Certyfikat IPX5 zapewnia wodoodporność, zwłaszcza przed zachlapaniem. Każdy zestaw słuchawkowy może być używany niezależnie, co może się przydać w sytuacjach, gdy bateria zaczyna się wyczerpywać. Słuchanie muzyki nie byłoby optymalne, ale słuchanie audycji radiowych lub nawet niektórych moich filmów może wystarczyć.

mikrofony

Oprócz zwykłego stereo, Tronsmart Onyx Ace Pro można również odtwarzać w dźwięku mono. Słuchawki mają również 4 mikrofony z redukcją szumów otoczenia i funkcją głośnomówiącą. Zakres dostawy oprócz słuchawek obejmuje również kabel ładujący, instrukcję obsługi oraz kartę gwarancyjną.

READ  Aston Martin V12 Vantage zawsze będzie legendą

Połączenie

Jeśli chodzi o Tronsmart Onyx Ace Pro, wszystko jest tak, jak powinno. Połączenie z urządzeniem końcowym działało niezawodnie i szybko. Do naszych testów podłączyliśmy słuchawki do Poco X3 Pro i komputera z systemem Windows 10 za pomocą adaptera Bluetooth i we wszystkich trzech przypadkach nie było żadnych komplikacji. Oczywiście wskaźnik poziomu naładowania baterii zależy od finalnego urządzenia – w naszych testach sprawdził się niezawodnie. Ponadto mogliśmy oglądać filmy bez zauważalnego opóźnienia w ścieżce dźwiękowej, co jest świetną zabawą. Dzięki powierzchniom dotykowym na dwóch głośnikach obsługa jest prosta. Znaczenia różnych wzorców są przyswajane stosunkowo szybko, a wszystkie funkcje są zawsze niezawodne. Pod tym względem Onyx Ace Pro może nas również zainspirować.

bateria

Jeśli chodzi o autonomię, każda słuchawka zawiera baterię 35 mAh, która pozwala na średni czas słuchania 4 godziny i 30. Etui jest wyposażone w baterię 400 mAh, co odpowiada 6 pełnym ładowaniom dla 2 słuchawek. W zależności od tego, czy ponownie w pełni naładujesz etui po naładowaniu wkładek dousznych, dostosuj je nieco w górę lub w dół, w zależności od pewnych parametrów, takich jak głośność słuchania. Aby nadążyć za dobrymi rzeczami, jest port USB typu C do ładowania obudowy, co jest świetne, niektórzy konkurenci nadal używają micro USB. W zestawie znajduje się kabel USB / USB typu c, jednak nie ma głównego gniazda, będziesz musiał użyć portu USB jak portu komputera lub użyć głównego gniazda do innego urządzenia.

rządzić

Podsumowując, trudno byłoby mi nie polecić tego Onyx Ace Pro. Jakość dźwięku jest dobra, stosunek jakości do ceny jest dobry, a przy przybliżonej cenie 35 USD to prawie drobiazg i więcej. ten Bezprzewodowe słuchawki douszne Onyx Ice Pro Jest dobrze wykonany, ale nie wciska się całkowicie do kanału słuchowego. Może być używany w trybie mono lub stereo. Przy korzystaniu z jednego zestawu słuchawkowego jedynym problemem jest to, że przełącznik głośności/ciszy działa tylko za pośrednictwem smartfona, ponieważ prawy głośnik odpowiada za zwiększanie głośności, a lewy za jej zmniejszanie. Jednak za niską cenę można kupić dobre słuchawki z Onyx Ace Pro.

READ  Nowe narzędzie Diversity Game Tool firmy Activision Blizzard jest niesamowite

Kup na AliExpress Kup na Geekbuying