Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

„Redfall” wsuwa się do 15 najlepiej ocenianych gier Steam wszechczasów

Premiera Redfall była rozczarowująca, z wynikami recenzji na niskim poziomie 60. Ale oceny użytkowników? Te są na innym poziomie i chociaż omówiłem już kampanie bombardowania recenzji mające na celu zrzucenie wielu gier, nie sądzę, żeby o to chodziło. Ale oceny powinny być Ten trochę?

Jesteśmy teraz w stanie „all timer”, przynajmniej włączonym paraz 28% pozytywnymi recenzjami Redfall ze średnią oceną 2,83, co wskazuje, że jest to 14. najgorzej oceniana gra Steam wszechczasów.

Myślę, że nawet nie słyszałeś o większości z dolnej piętnastki w historii:

 1. Wojna Trzech Królestw (1.44)
 2. Flatout 3: Chaos i zniszczenie (1.67)
 3. Tożsamość (1.78)
 4. Luka Uriela (1,79)
 5. Baza kosmiczna DF-9 (1,83)
 6. O2Jam online (1.87)
 7. Świat RollerCoaster Tycoon (2.47)
 8. Bogowie (2.52)
 9. przestrzeń kinetyczna (2.58)
 10. Lustro 2: Projekt X (2,58)
 11. Święte 3 (2,64)
 12. Miasta (2.65)
 13. ZAPACH (2.72)
 14. Redfall (2.83)
 15. Broń spadochronowa (2.96)

Będę szczery, dosłownie o tym słyszałem dwa Wśród tych gier oprócz Redfall, RollerCoaster Tycoon World i niesławnego Godusa. Nawet jeśli nazwałbym Redfall jedną z najgorszych gier AAA, jakie pamiętam Ten Precz z bezimienną łopatą, możesz być plikiem trochę Maksymalny. I może wzrosnąć z czasem, jeśli pewne aspekty gry zostaną naprawione.

Niektóre z głównych gier w pierwszej pięćdziesiątce to Dynasty Warriors 9, Warzone 2.0, Battlefield 2042 i Arkham Origins. Ale jeśli zastanawiasz się nad innymi słynnymi startami katastrof, są one lepsze niż myślisz, po części dlatego, że z biegiem czasu stawały się coraz lepsze. Fallout 76 ma 75% pozytywnych recenzji użytkowników, No Man’s Sky ma 75%, Cyberpunk 2077 ma 79%, a Godfall do 63%. Więc tak, Redfall to anomalia i chociaż może się cofać, to… długa droga, aby się na nią wspiąć.

Ekscytujące w tym jest to, że nie ma jednego konkretnego problemu, na który można by zwrócić uwagę. Nie ma bombardowania przeglądów politycznych, ponieważ „obudziłem się” bez względu na wszystko. Gra nie działa tak dobrze na PC, oczywiście, ale nie jest od razu złamany. Myślę, że Jedi Survivor radzi sobie obecnie znacznie gorzej na PC. Po prostu… wszystko, wszystkie duże i małe rzeczy, które gra robi źle, składają się na żałosny produkt końcowy. Powiedziałem, że nie mogę znaleźć niczego, co mógłbym wymienić na Redfall, i myślę, że nie jestem sam.

READ  Mapa królestwa rozdziera świątynie, nasiona korka i wszystko inne

Chodź za mną na TwitterzeI youtubeI Facebook I Instagram. Zapisz się do naszego bezpłatnego cotygodniowego biuletynu informacyjnego, Bóg się kręci.

Odbierz moje powieści science fiction Seria Herokiller I Ziemska trylogia.