Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Rozpakowywanie Apple iPhone 14 Pro

Jesteśmy teraz całkowicie otoczeni sezonem iPhone’a dzięki pojawieniu się w biurze iPhone’a 14, iPhone’a 14 Pro Max i tego iPhone’a 14 Pro. To świetny czas, jeśli jesteś trochę zajęty, ale sprawdzamy otwory w klatce piersiowej jeden po drugim. W końcu dotarliśmy do iPhone’a 14 Pro.

Jak każdy inny iPhone od 2020 roku, iPhone 14 Pro jest dostarczany z pojedynczym kablem Lightning na USB-C.

Wizualnie największą aktualizacją iPhone’a 14 Pro od 13 Pro jest nowe wycięcie Dynamic Island. Apple poważnie zmniejszyło fizyczne wycięcie, ale nowe wycięcie znajduje się nieco niżej i skutecznie zajmuje niewielką część użytecznej powierzchni ekranu, której nie zabiera maleńkie wycięcie z ekranu powyżej. Wygląda przynajmniej lepiej niż zmęczona stara klasa.


dynamiczna wyspa
dynamiczna wyspa

dynamiczna wyspa

Poza tym iPhone 14 Pro wprowadza kilka znaczących ulepszeń w stosunku do swojego poprzednika. Ekran stał się jaśniejszy przy szczytowym poziomie 2000 nitów i jest teraz wystarczająco inteligentny, aby oferować opcję ciągłego wyświetlania. To nie jest jak zwykłe trzy wiersze białego tekstu w Androidzie na całkowicie ciemnym ekranie, podobnie jak przyciemniona alternatywa dla ekranu głównego Twojego iPhone’a. Jesteśmy ciekawi, jak to wpływa na żywotność baterii.

Aparaty główne i aparaty do selfie są lepsze. Snapper skierowany do przodu ma wreszcie autofokus, a szerokokątny aparat w końcu przebija się z rozdzielczością 12 MP. Jest to najwyższa rozdzielczość przy 48 MP, ale czujnik jest również większy przy 1/1,28″.

Apple iPhone 14 Pro do recenzji

Łączy cztery piksele w jeden duży piksel 2,44 μm, a końcowy obraz to 12 MP. Przekłada się to na mniejszą głębię ostrości – więcej bokeh – więcej światła – lepszy tryb nocny – lepsze kolory i, dzięki nowemu silnikowi fotonowemu, poprawioną szczegółowość. Dzięki ProRaw możesz nawet uchwycić rozdzielczość 48 MP.

READ  Ruby's Guide to Making Spaghetti-Gaming Laptop


Nowe kontra stare — iPhone 14 Pro i iPhone 13 Pro
Nowe kontra stare — iPhone 14 Pro i iPhone 13 Pro

Nowe kontra stare — iPhone 14 Pro i iPhone 13 Pro

Nasza recenzja iPhone’a 14 Pro dobiega końca – bądź na bieżąco z naszą stroną główną!