Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Ryan Mullen finiszuje na ósmym miejscu, a wypadek rozwiewa nadzieje wielu sprinterów na Tour of Poland – The Irish Times

Gol Sama Bennetta w Tour of Poland został ponownie sfrustrowany, gdy piąty etap wyścigu zakończył się poważną awarią, która rozwiała nadzieje wielu biegaczy.

Kolega z zespołu Bora-Hansgrohe i były mistrz irlandzkich wyścigów szosowych, Ryan Mullen, przeszedł przez chaos i zajął ósme miejsce.

Bennett był jednym z wielu kolarzy, którzy zostali zatrzymani na ostatnich kilometrach, kiedy uderzyli w pokład i zablokowali drogę. Mullen miał szczęście, że uniknął zderzenia, przedarł się przez barierę i pognał mocno do linii.

Niemiecki sprinter Bill Bauhaus (Bahrain-Victorious) był najszybszym z siedmiu kolarzy w sprincie; Mullen pojawił się za nimi znacznie późno.

Wyścig będzie kontynuowany z jazdą na czas w czwartek, która będzie mu odpowiadać, jeśli dostanie zielone światło. Piątkowy ostatni etap powinien dać jeszcze jedną okazję do sprintu grupowego, w którym Bennett ma nadzieję rywalizować i faktycznie wygrać.

Tymczasem Cameron Orr zajął w środę czwarte miejsce w turnieju Commonwealth Games MTB, a na dziewiątym miejscu był kolega z drużyny z Irlandii Północnej, Chris McClinchey. Darren Rafferty i Joanna Patterson staną w czwartkowej jeździe na czas, a Alice Sharp w niedzielę weźmie udział w wyścigu szosowym kobiet.

Zajął piąte miejsce w poniedziałkowym wyścigu na zarysowania, nie zdobywając medalu.

Orr, Rafferty, McClinchey i Matthew Deckard wystartują w niedzielnym wyścigu szosowym mężczyzn.

READ  Polska ostrzega przed cyberatakami