Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Sąd federalny pozew zbiorowy przeprasza premiera stanu Scotta Morrisona przed ambasadą RP

Scott Morrison i czołowy anty-Waxer są zaangażowani w narodowy ruch klasowy, który chce, aby przywódcy państwowi i regionalni zrobili dziwną rzecz.

Wraz z obiema kancelariami premier oraz przywódcy państwowi i regionalni powinni stanąć przed polską ambasadą i przeprosić za „oszukiwanie” Australijczyków na szczepionkach.

W pozwie zbiorowym złożonym w sądzie federalnym w zeszłym tygodniu, kluczowa rzeczniczka anty-Waxer, Monica Smith i pięciu skarżących, reprezentowanych przez prawników G&P i prawników AFL, zabierają członków gabinetu krajowego.

Wszyscy wnioskodawcy są mieszkańcami stanu Wiktoria lub NSW i podlegają różnym środkom lub ograniczeniom dotyczącym blokad.

Oprócz pani Smith — która została zatrzymana na 22 dni za rzekome organizowanie protestów przeciwko lokaucie w Victorii i ma ponownie stawić się w sądzie w przyszłym miesiącu — inny skarżący, John Harding, który pracuje w budownictwie i mówi, że nie może wrócić do swojej pracy ponieważ nie był zaszczepiony.

Wnioskodawca Antoine Sandroos twierdzi, że „poddał się szczepieniu” pod przymusem.

Wnioskodawcy muszą zadeklarować od przywódców, że plan krajowy i nakazy stanowe są „poza władzą”, deklaracja zagrożenia bezpieczeństwa życia z marca 2021 r. jest „ważna i bezużyteczna”, a zaszczepieni Australijczycy otrzymali plan krajowy w sytuacjach takich jak napaść i akumulator w rezultacie.

Przedstawiciele wzywają Scotta Morrisona i poszczególnych przywódców stanowych i regionalnych poza polską ambasadą do „zaatakowania powoda i członków grupy w wyniku realizacji krajowego programu mającego na celu odszkodowanie, oszustwo i poniżenie ich”. Musimy przeprosić za ich „zachowanie”.

Grupa twierdzi, że przeprosiny, między innymi, uznają ich zaangażowanie w „ogólnokrajowe ataki i wzrost baterii”.

Ambasada Polski została wybrana z powodu protestów „urzędników polskiego rządu” przed ambasadą Australii w Warszawie w zeszłym miesiącu przeciwko „zachowaniu dyktatorskiego rządu”.

Ale australijscy i polscy poszukiwacze prawdy potwierdzili, że w centrum walki nie byli członkowie rządu, ale członkowie skrajnie prawicowej partii politycznej Konfederacja, która ma historię dzielenia się teoriami spiskowymi rządów 19 i dezinformacją.

READ  Polska zmierzy się ze Słowenią i awansuje do finału VNL mężczyzn

W pozwie pani Smith i jej koledzy respondenci twierdzą, że rządy federalne i stanowe wdrożyły „nowy porządek świata” i że czołowi naukowcy australijscy wiedzieli lub powinni byli wiedzieć, że szczepionka Covid-19 jest „biofeedem”. „Szkoda szansa i szkody dla ludności świata”.

Komisja Finansów mobilizuje ustawodawcę do akcji zbiorowej, domagając się wkładu w „poszukiwanie” przywrócenia „twojej wolności, twojej wolności i twojego prawa wyboru”.

W oświadczeniu prawnicy AFL powiedzieli, że składki będą „wspierać zdolność Australijczyków do wyboru bez politycznych zagrożeń rasizmem medycznym, jeśli zdecydują się odrzucić pracę Govt-19”.

„Podstawowe prawo do wyboru, czy szczepienie lub jakakolwiek procedura medyczna ma być egzekwowane lub egzekwowane w każdych okolicznościach”, napisali.

„Wydaje się, że różne rządy Australii wypaczyły wszystkie wspólne procesy demokratyczne i w rzeczywistości wykorzystały kwestię zdrowia do zawieszenia rządów prawa i wdrożenia dalekowzrocznej polityki bez nadzoru parlamentarnego.

„Prawnicy AFL szukają twojej pomocy, aby dołączyć do procesu prawnego w celu przywrócenia zamków, wolności i praw każdego Australijczyka.

Krajowy pozew zbiorowy ma miejsce po zwolnieniu sędziego Roberta Beach-Jonesa w zeszłym tygodniu Dwa pozwy w Sądzie Najwyższym NSW przeciwko nakazom zdrowia publicznego Wyprodukowane przez ministra zdrowia NSW Brad Hazard, zwłaszcza obowiązkowe szczepienia dla niektórych niezbędnych pracowników.

Nathan Buckley, prawnik G&B reprezentujący kilku powodów, powiedział, że będzie odwoływał się do swoich klientów i zabiegał o darowizny na sfinansowanie swojej sprawy, która zebrała 420 000 dolarów do 7 października.

George Williams, ekspert prawa konstytucyjnego z UNSW, powiedział, że krajowe pozwy zbiorowe, takie jak sprawa AO, NSW, prawdopodobnie nie odniosą sukcesu.

„Uprawnienia wykonywane przez nasze rządy opierają się na ustawodawstwie uchwalonym przez parlament, które daje ministrom najbardziej wszechstronne uprawnienia i opcje do nakładania nakazów zdrowia” – powiedział.

Pierwotnie opublikowany Pozew zbiorowy przed Sądem Federalnym Premier przed ambasadą RP przeprasza premiera

Przeczytaj powiązane tematy:Scott Morrison