Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Samochody Google Maps przedstawiające Polskę. Wiemy, do jakich miast przyjedziesz! Sprawdź listę. Pojawi się aktualizacja widoku ulicy

Samochody Google przedstawiają Polskę – wiemy, które miasta odwiedzić! Robią zdjęcia do nowych aktualizacji popularnych map. Od marca do października 2021 roku samochody Google będą jeździły po drogach niemal całej Polski, w tym województwa. Śląsk. Na Śląsku, Belsko – Pia, Pettam, Sorsov, Sostosova, Dabruva Kornika, Clivis, Katovis, Roda Aluska, Ripnik, Sosnik, Taichi, Jafri, Korsnov, Kostrosopi-Jatzovis, Kostzovis. Przygotuj się więc na aktualizację zdjęć miasta na scenie ulicznej! Do jakich miast przybędą? Poniżej podajemy pełną listę.

Wcześniej spójrz, co samochody Google otrzymały do ​​tej pory w naszym kraju i za granicą. Internetowi giganci, pijani imprezowicze i wszelkiego rodzaju dziwne rzeczy są przekazywane oczami wujka Google. Dowiedz się, co można znaleźć spacerując po wirtualnych ulicach. Kliknij „Wyświetl galerię zdjęć”.

Sprawdź program(141 zdjęć)

Samochody Google krążą po polskich miastach

Wkrótce Google zaktualizuje zdjęcia Street View w kilkudziesięciu miastach powiatu. Śląsk – Spójrzmy na nasze województwo jak w 2021 roku! Samochody Google z unikalną kamerą 360 stopni na dachu jeżdżą po kilkunastu lub więcej miastach. Śląsk – Marzec 2021 – październik 2021.

Od marca samochód Google jeździ po hrabstwie. Śląsk znajduje się w następujących miastach (jego loty zależą między innymi od pogody): Pilsko-Piava, Pythagoras, Sorsov, Cestokova, Diprova Corniksa, Clivis, Katowice, Roda Aleska, Ripnik, Sosnovich, Dichi, Zafarsi, Korsnov, Zosterzop-Ztri, Mesophiskovitz

Jednak nowe zdjęcia Google nie ograniczają się do województwa. Śląsk. W wielu miejscach w całej Polsce trwa modernizacja. W jakich miastach znajdujesz samochody Google? Poniżej znajduje się lista miast i dat.

Street View to jedna z najpopularniejszych funkcji Map Google. Dzięki niemu można faktycznie podróżować po świecie i oglądać miejsca na panoramach (prawie całą kulę). To są widoki na poziomie ulicy. Ta funkcja była dostępna od 25 maja 2007 r., Początkowo dostępna tylko w pięciu miastach w Stanach Zjednoczonych. Scena uliczna jest teraz rozpowszechniona na całym świecie.

READ  Włochy, Brazylia, Szwecja i Polska awansowały do ​​półfinału

Sprawdź program
(133 zdjęcia)

Samochody Google jeżdżą teraz w miastach powiatowych. Śląsk! pragnienie…

Wideo