Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Samsara otrzymuje najlepsze miejsce pracy Poland Certification™ – ogłoszenie firmy


Warszawa, Polska–(BUSINESS WIRE)–Mar. 7, 2024–
Firma Samsara.(NYSE: IOT), jest uznawana za pioniera chmury Connected Operations™ Najlepsze miejsce do pracy® Wewnątrz PolskaŚwiatowy autorytet w dziedzinie kultury miejsca pracy, pomagający organizacjom tworzyć wyjątkowe, wydajne miejsca pracy, w których pracownicy czują się cenieni i ufani.

Niniejsza informacja prasowa zawiera multimedia. Zobacz pełną wersję tutaj: https://www.businesswire.com/news/home/20240307872938/en/

(Grafika: Business Wire)

(Grafika: Business Wire)

Ta pochwała jest zgodna z najnowszymi listami samsary Wielka Brytania Lepsze miejsce pracy dla kobiet™ i Wielka Brytania A Great Workplace in Tech™ podkreśla ciągłe zaangażowanie firmy w tworzenie globalnej, włączającej, sprawiedliwej i wzmacniającej kultury.

Uznanie Samsary za jedno z najlepszych miejsc pracy w Polsce wynika z informacji zwrotnych od jej pracowników i podkreśla pozytywne podejście firmy do integracji, pracy zespołowej i równowagi między życiem zawodowym a prywatnym. Dzieje się tak, ponieważ 96% polskich pracowników stwierdziło, że byli traktowani sprawiedliwie, niezależnie od wieku, płci, pochodzenia etnicznego czy orientacji seksualnej, jak wynika z badania opinii pracowników GPTW. 96% uważa, że ​​kierownictwo jest przystępne i łatwo się z nim rozmawia, a 93% twierdzi, że po dołączeniu do firmy poczuli się mile widziani.

Szybko rozwijający się zespół Polska Składa się z inżynierów i menedżerów inżynieryjnych – pracujących poza biurem WarszawaOtwiera się w 2022 roku lub zdalnie z dowolnego miejsca Polska. Zespół inżynierów koncentruje się na opracowywaniu rozwiązań telematycznych dla floty Samsary w zakresie zgodności, konserwacji, wyznaczania tras, pojazdów elektrycznych i bezpieczeństwa floty.

„Jako organizacja jesteśmy doskonałym miejscem dla talentów z całego świata i tego uznania Polska Świadczy to o tym, że tworzymy środowisko, w którym samsarianie czują się cenieni, inspirują i mają siłę. Jespera Helda, dyrektor ds. kadr na region EMEA w firmie Samsara. „Nasi klienci potrzebują dzisiejszych i przyszłych wysoko wykwalifikowanych inżynierów, aby nadal wprowadzać innowacje. Polska Dysponuje niesamowitą pulą anglojęzycznych talentów technicznych, wspieraną przez system światowej klasy uniwersytetów, dlatego nie możemy się doczekać rozwoju naszych talentów inżynieryjnych w regionie, aby przyspieszyć innowacje naszych produktów.

READ  Polska Grupa Azoty twierdzi, że blok produkuje CO2 z mocą 30%

Samsara stara się zapewnić każdemu pracownikowi wyjątkowe doświadczenia, oferując integracyjne świadczenia mające na celu wsparcie ludzi zarówno osobiście, jak i zawodowo. Dzięki ciągłemu przekazywaniu informacji zwrotnych od pracowników Samsara słucha i rozwija swoją ofertę, aby lepiej odzwierciedlała potrzeby rosnącej siły roboczej.

„Certyfikat Great Place to Work to bardzo pożądane osiągnięcie, które wymaga konsekwentnego i przemyślanego zaangażowania w ogólne doświadczenie pracowników” – mówi Sarah Lewis-GulinWiceprezes ds. globalnego uznania Najlepsze miejsce do pracy. Podkreśla, że ​​certyfikacja to jedyne oficjalne uznanie, które wynika z otrzymywanych w czasie rzeczywistym informacji zwrotnych od pracowników na temat kultury firmy. „Udane zdobycie tego wyróżnienia jasno pokazuje, że Samsaram wyróżnia się jako jedna z najlepszych firm, w których warto pracować, zapewniając swoim pracownikom doskonałe środowisko pracy”.

Według Najlepsze miejsce do pracy Badania pokazują, że osoby poszukujące pracy mają 4,5 razy większe szanse na znalezienie świetnego pracodawcy w Certyfikowanym Najlepszym Miejscu Pracy. Ponadto prawdopodobieństwo powrotu do pracy w certyfikowanych miejscach pracy jest o 93% większe i dwukrotnie większe jest prawdopodobieństwo otrzymania godziwego wynagrodzenia, godziwego udziału w zyskach firmy i godziwych możliwości awansu.

Aby uzyskać więcej informacji na temat kultury Samsary i otwartych możliwości kariery, odwiedź stronę Tutaj.


O samsarze

Samsara jest pionierem Connected Operations™ Cloud, platformy, która pomaga organizacjom, które opierają się na operacjach fizycznych, wykorzystywać dane Internetu rzeczy (IoT) do generowania przydatnych wniosków i ulepszania swoich działań. Z dziesiątkami tysięcy klientów Ameryka północna I Europa, Samsara jest dumnym partnerem technologicznym ludzi, którzy napędzają naszą globalną gospodarkę, w tym wiodących na świecie firm z branży budowlanej, transportowej i magazynowej, usług terenowych, produkcyjnej, handlu detalicznego, logistyki i sektora publicznego. Misją firmy jest zwiększanie bezpieczeństwa, efektywności i zrównoważonego rozwoju operacji napędzających światową gospodarkę.

READ  Europejska firma zajmująca się nieruchomościami logistycznymi Crosby wchodzi do Polski Aktualności

Samsaram jest zastrzeżonym znakiem towarowym Firma Samsara. Wszystkie inne nazwy marek, nazwy produktów lub znaki towarowe należą do ich odpowiednich właścicieli.


Certyfikat Najlepszego Miejsca Pracy™

Certyfikat Best Place to Work® to najbardziej definitywna akredytacja „wybranego pracodawcy”, którą firmy starają się uzyskać. Jest to jedyne wyróżnienie oparte na tym, co pracownicy zgłaszają na temat swoich doświadczeń w miejscu pracy, a konkretnie na tym, jak konsekwentnie cieszą się miejscem pracy cieszącym się dużym zaufaniem. Certyfikat Best in the Workplace jest uznawany przez pracowników i pracodawców na całym świecie i stanowi globalny punkt odniesienia w identyfikowaniu i uznawaniu najlepszego doświadczenia pracowników. Co roku ponad 10 000 firm w 60 krajach ubiega się o certyfikację Best Place to Work.


O Najlepsze miejsce do pracy®

Jako światowy autorytet w dziedzinie kultury miejsca pracy, Great Place to Work® wnosi 30 lat przełomowych badań i danych, dzięki którym każde miejsce staje się lepszym miejscem pracy dla wszystkich. Ich autorska platforma i model For Every™ umożliwia firmom ocenę doświadczenia każdego pracownika, Wzorowe Miejsca Pracy Certyfikowane Najlepsze Miejsca Pracy

Dowiedz się więcej na Greatplacetowork.com I podążaj Najlepsze miejsce do pracy W tym dniu LinkedIn, Świergot, Facebook I Instagrama.


Samsara Caitlin Smith, Starsze kontakty Menedżer

[email protected]

źródło: Samsara