Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Samsung India żąda 100 000 zamówień w przedsprzedaży na Galaxy Z Flip 5, Z Fold 5

Samsung India żąda 100 000 zamówień w przedsprzedaży na Galaxy Z Flip 5, Z Fold 5

Gigant technologiczny z Korei Południowej

SAMSUNG

W zeszłym miesiącu wprowadził na rynek swoje najnowsze składane smartfony, Galaxy Z Flip 5 i Galaxy Z Fold 5. Firma twierdzi teraz, że przyjęła rekordowe zamówienia wstępne na składane urządzenia piątej generacji. Samsung ogłosił, że ponad 100 000 konsumentów zarezerwowało z wyprzedzeniem Galaxy Z Flip 5 i Z Fold 5 w Indiach w ciągu zaledwie jednego dnia.

W komunikacie prasowym firma zauważyła również, że zamówienia w przedsprzedaży na Galaxy Z Flip 5 i Z Fold 5 były 1,7 razy większe niż w przypadku składanego czwartej generacji (Galaxy Z Flip 4 i Z Fold 4).

W oświadczeniu JB Park, prezes i dyrektor generalny Samsung Southwest Asia, powiedział:

„Jesteśmy zachwyceni ogromnym odzewem na nowo wprowadzone na rynek w Indiach Galaxy Z Flip 5 i Galaxy Z Fold 5. Nowe urządzenia są dowodem naszego zaangażowania w zaspokajanie potrzeb naszych klientów dzięki innowacyjnej technologii. Sukces Galaxy Z Flip 5 i Galaxy Z Fold 5 pokazuje, że indyjscy konsumenci są bardzo wyczuleni na nowe innowacje. Jestem przekonany, że nasze nowe urządzenia pomogą zintegrować urządzenia składane i pomogą nam umocnić naszą pozycję lidera w Indiach”

Samsunga Galaxy Z Flip 5

Z Fold 5: cena, dostępność, oferty w przedsprzedaży i nie tylko

Zamówienia w przedsprzedaży na Galaxy Z Flip 5 i Z Fold 5 zostały otwarte 27 lipca w Indiach. Urządzenia trafią do sprzedaży od 18 sierpnia.

Samsung Galaxy Z Flip 5 zaczyna się od 99 999 rupii (8 GB + 256 GB), a Galaxy Z Fold 5 jest dostępny od 1 54 999 rupii (12 GB + 256 GB).

Klienci, którzy wcześniej zarezerwują Galaxy Z Flip 5, otrzymają korzyści o wartości 20 000 Rs, a ci, którzy wcześniej zarezerwują Galaxy Z Fold 5, otrzymają korzyści o wartości 23 000 Rs. Nowe urządzenia można wstępnie rezerwować we wszystkich wiodących sklepach detalicznych online i offline. Klienci mogą również wstępnie zarezerwować usługę Samsung Live na stronie https://www.samsung.com/in/live-offers/.

Zewnętrzny ekran Galaxy Z Flip 5 jest teraz 3,78 razy większy i zapewnia większą łatwość użytkowania. Galaxy Z Fold 5 ma również duży ekran, który zapewnia wysoką wydajność w serii Galaxy Z i jest jak dotąd najcieńszy i najlżejszy.

READ  Mówi się, że nadchodzące wrażenia z grania na PlayStation Plus potrwają co najmniej dwie godziny

Galaxy Z Flip 5 i Galaxy Z Fold 5 są wyposażone w wsparcie IPX8, aluminiowe ramy klasy lotniczej oraz szkło Corning Gorilla Glass Victus 2 nałożone zarówno na elastyczne okienko, jak i tylną obudowę. Galaxy Z Flip 5 i Galaxy Z Fold 5 są wyposażone w nowy zintegrowany moduł zawiasu, który ma konstrukcję z dwoma prętami, aby rozproszyć uderzenia zewnętrzne.