Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Samsung promuje swoją pomysłowość i drażni Apple w hołdzie dla technologii

W świecie smartfonów wrzesień jest zwykle miesiącem, w którym Apple zachwyca nas wszystkich swoim popularnym corocznym wydarzeniem premiery iPhone’a.

Jednak w ostatnich latach największy konkurent Apple, Samsung, zidentyfikował ten trend i zaczął wypuszczać swoją nową gamę urządzeń w sierpniu, aby wcześnie dotrzeć do kupujących, którzy mają obsesję na punkcie technologii.

W tym roku południowokoreańska firma technologiczna nie zawiodła, wprowadzając nowy składany Galaxy Z Fold3 i nowy Galaxy Watch4, opracowany we współpracy z Google, w ramach wydarzenia Unpacked.

Jak wiemy w przypadku tych globalnych firm technologicznych, nowe urządzenia oznaczają nowe kampanie reklamowe.

I chociaż pozostaje to sposób, w jaki nowy telefon Samsunga będzie konkurował z iPhone’em, Samsung z pewnością dorównuje Apple pod względem marketingu, jeśli najnowsza kampania jest czymś, do czego można by przejść.

„I’m Open to It” przypomina nam coś, co można znaleźć na Broadwayu – mistrzowsko zaprojektowany, chwytliwy, porywający utwór.

https://www.youtube.com/watch?v=p2WMzvhd3Ik

Poza muzycznym zacięciem, reklama oferuje zabawne spojrzenie na cyfrowy świat, jaki dają nam smartfony, takie jak „Filtry na twarzy”, „Odkryj niesamowity utwór lub podcast” i „Upuść pinezki w ulubionych miejscach”.

Jest nawet odniesienie do wagi prywatności, a protagonista przypomina nam, że „wszystko w telefonie [is] Naprawdę chodzi tylko o ciebie”.

Wydaje się również, że w kampanii pojawia się subtelna krytyka Apple, a grupa osób bardzo podobnych do pracowników Apple Genius Bar nosi niebieskie koszule, które natychmiast zastępują bardziej kolorowe.

Reklama nie jest kampanią dla żadnego konkretnego urządzenia i zawiera Galaxy Buds, Galaxy Watch firmy Samsung i oczywiście nowy Galaxy Z Fold3.

„Co się dzieje, gdy otwieramy nasze umysły, mózgi, serca i uszy na wszystkich i wszystko wokół nas? Nie tylko najlepsza technologia, ale najlepsze… wszystko! Życie otwiera się z Galaxy” – powiedział Samsung w kampanii.

Na szczęście dla ekspertów technicznych oczekuje się, że Apple wyda swojego nowego iPhone’a w ciągu zaledwie kilku tygodni, co oznacza, że ​​możemy spodziewać się więcej takich wysokiej jakości zapowiedzi.

READ  Jak pokonać trenera latającej siłowni Pokemon GO