Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Samsung wprowadza cyfrowy klucz samochodowy UWB i NFC w Korei Południowej • NFCW

klawisz numeryczny: Użytkownicy Galaxy S21 w Korei Południowej będą mogli użyć swojego telefonu do odblokowania Genesis GV602

Właściciele Samsunga Galaktyka S21 Kupowanie nowego smartfona Genesis GV60 Samochód elektryczny w Korei Południowej będzie pierwszym, który będzie mógł blokować i odblokowywać swój pojazd za pomocą urządzenia mobilnego za pomocą klucza cyfrowego obsługującego technologię Ultra Wideband (UWB) i technologię NFC.

Użytkownicy będą mogli również udostępnić cyfrowy klucz swojego pojazdu Genesis znajomym, rodzinie lub współpracownikom.

„Będziesz mógł zablokować i odblokować samochód, uruchomić silnik, odblokować bagażnik, a nawet aktywować ustawienia osobiste, takie jak dostosowanie fotela i pozycji lusterek przed wejściem do samochodu — wszystko za pomocą smartfona i bez naciskania przycisku” Samsung mówi.

„Jeśli pożyczasz samochód znajomemu lub członkowi rodziny na krótki czas, możesz łatwo udostępnić klucz cyfrowy, a nawet ustawić limit czasowy, przez jaki klucz udostępniony będzie dla nich dostępny”.

„Cyfrowy klucz Samsunga będzie dostępny w NFC i UWB z Genesis GV60 początkowo w Korei pod koniec tego roku” – dodaje Samsung.

„Klucz cyfrowy UWB + kompatybilny z Galaxy S21, Ultra, Note20 Ultra, Z Fold 2 i 3.”

Samsung ogłosił w styczniu, że tak Dodano obsługę cyfrowych kluczyków samochodowych UWB i NFC Do smartfonów z serii Galaxy S21.

następujące: Odwiedź galerię NFCW, aby znaleźć nowych dostawców i uzyskać dostęp do bezpłatnych zasobów

READ  Raport wskazuje, że 2% z 1000 najpopularniejszych tytułów w App Store to oszustwa