Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Słuchamy nowych słuchawek Sony WF-1000XM4

Co za tydzień, chłopaki. Po pierwsze, mamy nowe bezprzewodowe wkładki douszne Sony WF-1000XM4, które według Billy Steele są prawie idealne do trzymania końcówek dousznych na zewnątrz. Następnie słyszymy od Devindry Hardawar, który mówi, że NVIDIA GTX 3070 Ti to dobra karta graficzna – ale hej, czy jest jakaś karta graficzna, którą możesz teraz kupić, prawda? Chris Naudos również wypróbował nowsze Tamagotchi tylko po to, by się zapaliło (lub zrobiło kupę, jak to było) i Gra budowlana garażu Na Nintendo Switch, który działał płynniej.

Sony WF-1000XM4

. rekomendowany przez Billy’ego Steele Sony WF-1000XM3 Wielokrotnie bezprzewodowe słuchawki douszne ze względu na jakość dźwięku i funkcje, więc chciał sprawdzić najnowszy model, który, WF-1000XM4. Niedawno ogłoszone pąki zostały przeprojektowane do bardziej „tradycyjnego” kształtu i są o 10 procent mniejsze i bardziej zaokrąglone niż ich poprzednicy. Pomimo niewielkich rozmiarów Billy uznał je za nieco nieporęczne i mniej wygodne w noszeniu niż poprzednie modele – a winowajcami były nowe końcówki douszne Noise Isolation Earbud. Zdecydowanie zaleca się, aby ludzie korzystali z testów w aplikacji, aby zapewnić najlepsze dopasowanie (ostatecznie przekierowało to wskazówki z XM3s).

Pomimo problemów z dopasowaniem, Bailey znalazł wiele do polubienia w XM4: utrzymuje zrównoważony profil dźwięku na niskich, średnich i wysokich poziomach i ma świetną przejrzystość w odtwarzaniu drobnych szczegółów na ścieżkach audio. Jest również pod wrażeniem funkcji: Oprócz korektora, Adaptive Sound Control i 360 Reality Audio z poprzedniej wersji, XM4 zawiera również zintegrowany procesor V1 dla lepszej redukcji szumów oraz funkcję talk-to-chat, która automatycznie wstrzymaj dźwięk, gdy pąki wykryją, że mówisz. XM4 obsługuje również LDAC, który jest podobny do bezstratnego dźwięku i ma pomóc Ci cieszyć się usługami przesyłania strumieniowego HD. Jednak cena 280 USD popycha ich na terytorium premium.

Karta graficzna NVIDIA GTX 3070 Ti

Karta graficzna NVIDIA GTX 3070 Ti

GPU średniej klasy, który powinien być solidną alternatywą dla 2070 Super, NVIDIA RTX 3070 Ti Niewielki krok naprzód. Devindra Hardawar włożyła kartę graficzną w krok i odkrył, że pomimo 6144 rdzeni NVIDIA CUDA, była ona nieco szybsza w podstawie i zwiększyła częstotliwość taktowania niż RTX 3070. W benchmarkach model Ti osiągnął 6842 punkty w teście 3DMark TimeSpy Extreme (tylko 616 punktów wyższy niż poprzednia karta). Zauważył również poprawę o prawie 10 procent w standardowym ray tracingu.

READ  Elon Musk zdecydował się dołączyć do Epic Games po miesiącach podnoszenia prowizji Apple App Store / Digital World

Testy w świecie rzeczywistym dały podobne wyniki, a 3070 Ti ugruntował swoją pozycję jako znakomita grafika 1440p, ale jest tylko nieznacznie lepsza niż 3070. Los 2 Devindra był w stanie osiągnąć 145 do 155 fps i in kontrola Osiągnij 75 klatek na sekundę podczas grania w rozdzielczości 1440p przy wysokich ustawieniach grafiki (ale bez ray tracingu). Jednak 3070 Ti zużywa więcej energii niż poprzedni model — wymaga co najmniej 750-watowego zasilacza i działa goręcej niż 3070. Devindra powiedział, że zauważył bardziej uporczywy hałas wentylatora, co nie było zaskakujące, biorąc pod uwagę, że karta osiągnęła 78 stopni. Celsjusz. Chociaż Ti nie jest bardzo drogi w cenie 600 USD, cena na półce może być wyższa ze względu na brak chipów.

Szczyty Bandai Tamagotchi

Szczyty Bandai Tamagotchi

Aż trudno uwierzyć, że minęło 25 lat odkąd Bandai wypuściło swojego pierwszego wirtualnego zwierzaka Tamagotchi, albo że od tego czasu wydano ponad 44 wydawnictwa. Kris Naudus znalazł najnowszą wersję, która jest Szczyty Tamagotchiniedawno w jej rękach. Wyposażona w 1,5-calowy kolorowy ekran LCD i przyciski dotykowe, ta wersja zawiera również kamerę z tyłu, która umożliwia użytkownikom eksplorację poprzez skierowanie aparatu wokół siebie. Urządzenie testuje kolor, a następnie tworzy nowego przyjaciela, z którym twoje stworzenie może się spotkać. Możesz także skierować kamerę na artykuł spożywczy, aby „ugotować” go dla swojego zwierzaka Tamagotchi.

To wszystko wydaje się ciekawą aktualizacją tradycyjnych zajęć Tamagotchi, takich jak zabawa na podwórku, kąpiel, zakupy czy sprzątanie. Jednak Chris stwierdził, że nie sprawdza się to dobrze w praktyce. Aparat nie uchwycił dobrze kolorów w pomieszczeniach, więc wiele jego próbek zwróciło brązowe odcienie. A ponieważ kamera nie jest w stanie stwierdzić, co jest prawdziwym jedzeniem, a co nie, odczyta to, co w jakiś sposób określa jako pożywne. Jest to dość wybaczalne, ale prawdziwym problemem Chrisa były przyciski dotykowe, które były podchwytliwe i zawodne – sprawiały, że jej Tamagotchi była niechlujna i nieszczęśliwa, i sprawiała, że ​​była sfrustrowana.

Kolekcja Arturia FX 2

Kolekcja Arturia FX 2

Poprzedni zestaw efektów Arturii zawierał piętnaście dodatkowych efektów za 399 USD; Nie jest to kompletna umowa, pomimo lojalnych rekreacji firmy. Terrence O’Brien ucieszył się, że to zobaczył Najnowsza kolekcja Zawiera cztery dodatkowe efekty modowe (Chorus Jun-6 i trzy efekty magistrali, w tym jeden oparty na konsoli nadawczej Siemensa z lat 70.). Choć sam uznał, że efekty są znakomite, szybko przyznał, że gdybyś nie był wielkim fanem skeuomorficznego designu, prawdopodobnie nie zagłębiłbyś się w wygląd tych efektów.

READ  LG wkracza na rynek laptopów do gier z nowym LG UltraGear

Jednak skrupulatna symulacja Arturii w połączeniu z nowymi samouczkami w aplikacji i uproszczoną, gotową przeglądarką dały mu dużo pracy. Mówi, że symulacje zarówno Siemensa, jak i Neve’a wyglądają świetnie, chociaż Bus FORCE szybko stał się jego ulubionym, ponieważ łączy w sobie korektor, limiter, kompresor i nasycenie. Terrence’owi szczególnie spodobała się sekcja nasycenia obwodu, która oferuje wiele różnych opcji osobnego wywoływania nasycenia i podkręcania. Klip był ostrym dotknięciem jego upodobań, ponieważ był to nieco bardziej cyfrowy dźwięk. Ogólnie rzecz biorąc, jeśli masz już kolekcję FX, może nie być tu wystarczająco dużo nowych, aby uzasadnić zakup – ale za 299 USD jest to atrakcyjna propozycja dla tych, którzy są gotowi po raz pierwszy wskoczyć do gry.

Cywilizowany model toru 1

Cywilizowany model toru 1

Luksusowy wygląd Cywilizowany model toru 1 Od razu zwrócił uwagę Chrisa Velazko, ale to e-rower za 5500 USD przekonał go o swojej praktyczności. Mówi, że Model 1 jeździ lepiej niż konwencjonalne e-rowery dzięki automatycznemu zawieszeniu, które wykorzystuje skomputeryzowaną pompę powietrza, aby dostosować się do jednego (lub dwóch) rowerzystów. Model 1 może wytrzymać do 400 funtów i jest przeznaczony dla dwóch jeźdźców. W rzeczywistych testach Chris i producent wideo Brian Oh stwierdzili, że Model 1 jest niezwykle wygodny w prowadzeniu, nawet podczas celowego biegania po nierównym terenie i małych śmieciach.

Ważący 90 funtów, Model 1, ma silnik o średniej ramie połączony z pięciobiegową skrzynią biegów i wygodnie umieszczoną baterię 10,5 A, aby pomóc rowerowi osiągnąć prędkość do 30 mil na godzinę (i dać maszynom więcej zgrabne ładowanie). Akumulator jest oceniany na maksymalnie 25 mil na jednym ładowaniu. Pedał przyspieszenia jest wbudowany w kierownicę po prawej stronie, a system wspomagania pedału reaguje na każde uderzenie z dodatkową siłą. Model 1 ma również solidne koła po obu stronach tylnego koła, z których każde może pomieścić 20 litrów po zamknięciu lub 80 litrów po otwarciu, co powinno wystarczyć do szybkiego prowadzenia zakupów. Posiada również kod PIN do blokowania roweru oraz zintegrowane urządzenie GPS na wypadek kradzieży.

READ  Internetowy mem 'Side Eyeing Chloe' na sprzedaż jako NFT

Zaktualizowane urządzenie Moto G Stylus Obsługuje 5G

Pióro Moto G

Pióro Moto G

Budżetowy telefon Motoroli 2021 5G szybko stał się bestsellerem dla firmy, a teraz zapewnia łączność 5G. Telefon komórkowy 400 USD. Moto G Stylus 5G jest zasadniczo ogromny z 6,8-calowym wyświetlaczem Full HD+, mówi Chris Velazko, ale proporcje 20,5:9 sprawiają, że jest łatwy w zarządzaniu. Ten ekran miał imponujące kolory i miał dużo miejsca na filmy, ale Chris obawiał się, jak dobrze będzie działał w bardzo jasnym świetle słonecznym. Uważał, że przeprojektowany pojemnościowy rysik jest łatwy w użyciu na dużym ekranie, chociaż przyznaje, że nie mógł pobić dokładności rysika S Pen.

Chris spędził trochę czasu testując system czterech kamer Moto G w Yankees-Rays i mówi, że jest to bardzo godne szacunku. Główny czujnik 48 MP z przysłoną f/1,7 rejestrował zaskakująco szczegółowe ujęcia, a ultraszerokokątny aparat 8 MP radził sobie dobrze pomimo zauważalnego braku szczegółów. Nowe tryby wideo były zabawne, ale nie zmieniły zasad gry. Jednak 6 GB pamięci RAM, 256 GB pamięci wewnętrznej, bateria 5000 mAh i chipset Snapdragon 480 5G były w stanie wykonać większość codziennych zadań.

Gra budowlana garażu Nintendo

Gra budowlana garażu Nintendo

Kris Naudus próbował już kodować, ale nigdy się nie skończył. Gra budowlana garażu W przypadku Nintendo Switch może to dla niej zmienić. Używając uroczych klocków zwanych Nodons, program zawiera postacie i historie, które pomagają graczowi zrozumieć, jak zbudować grę. Chris mówi, że podczas lekcji interaktywnych jest sporo instrukcji i ręcznej obsługi, ale uważa, że ​​proces ten jest bardzo pomocny i zachęcający. Osoby z większym doświadczeniem mogą pominąć lekcje i przejść do trybu bezpłatnego programowania.

Chrisowi szczególnie spodobała się łatwość przełączania się między tymi dwoma trybami, dzięki czemu łatwo było zobaczyć pod maską, a także to, jak obecnie wygląda gra. Gra dostarcza przydatnych informacji, takich jak czas trwania każdej lekcji, dzieląc lekcję na mniejsze, łatwiejsze do wykonania kroki. Zawiera również punkty kontrolne, które pomogą ci zrozumieć właściwy sposób „naprawienia” problemu – gra poprowadzi cię, zabezpieczając zadania, których nie potrzebujesz, i udzielając wskazówek za pośrednictwem Nodonów. Chris twierdzi, że silnik najlepiej nadaje się do tytułów akcji, a użytkownicy mogą udostępniać gry, wymieniając tokeny. Podczas gdy próbowała innych narzędzi programistycznych, powiedziała, że ​​żadne z nich nie było tak cierpliwe ani wyrozumiałe jak Gra budowlana garażu.