Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Słynny polski rajd ERC przygotowuje się do startu na Big 100 – FIA ERC

Słynny polski rajd ERC przygotowuje się do startu na start do wielkiej setki

Arlene 77. Rajd Polski, druga runda Rajdowych Mistrzostw Europy FIA, zaplanowana na 18-20 czerwca, powróci tego lata do punktu startowego w setną rocznicę istnienia.

Kiedy 23 lipca 1921 r. Rajd po raz pierwszy odbył się w Polsce na 576-kilometrowej trasie z Warszawy, sześć samochodów wjechało w las Piazovina i wróciło do stolicy RP.

Zwycięzcą został Thaddeus Hein, jeden z pionierów polskiej motoryzacji za kierownicą uniku.

Według Michaela Sikory, prezesa Polskiego Związku Motoryzacji i Motocykli, są już tymczasowe plany na ostatni etap i uroczyste wykończenie Warszawy. Naszym celem jest uczczenie 100Cz Rocznica Rajdu Polski jest wyjątkowa, jednak nie wszystkie nasze plany są możliwe do zrealizowania ze względu na epidemię COVID-19.

„Poziomy specjalne to różne miejsca na areny lub hale kryte. Oznacza to, że stoimy przed bardzo pożądanym wyzwaniem, jakim jest zapewnienie bezpieczeństwa imprezy pod względem epidemii. Bezpieczeństwo wszystkich zaangażowanych stron jest dla nas ważne. Mamy również nadzieję, że tak się stanie. .Cz Rajd Polski w Warszawie.

Wydarzenie rozpocznie się w pięknym mieście Mikozhou, które od 2005 roku gości najlepsze światowe i europejskie grupy rajdowe. Większość faz odbywa się na szybkich i płynnych szutrowych drogach Mussoorie. W programie widowiskowe pojedynki typu head-to-head na trasie Mikosajki Arena, jednej z nielicznych parad na świecie. Siedziba rajdu będzie się mieścić w sprawdzonym i wygodnym hotelu Kosibevsky.

„Nie mam wątpliwości, że jubileuszowa edycja ORLEN 77 jest konkurencyjnaCz Rajd Polski spotka się z żywym zainteresowaniem, aby potwierdzić pozycję polskiej elity w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych rajdowych krajów. ”