Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Smartwatch OnePlus Harry Potter uchwycił nostalgię tysiąclecia

Jak bardzo kochasz Harry’ego Pottera? Wystarczy, żeby postawić urządzenie o nazwie Dan Seifert.Podstawowe i purynoweg”, który GizmodoPiosenka Wiktorii nazywa się „Najgorszy smartwatch, jakiego kiedykolwiek używałem”? Cóż, chłopcze, mam dla ciebie krawat z limitowanej edycji.

ten Zegarek OnePlus Harry Potter Edycja limitowana to nowa wersja rozczarowującego debiutanckiego smartwatcha firmy pod tytułem czarodziejskiego chłopca. Obecnie jest wyceniany na 16 999 GBP (około 225 USD) i będzie dostępny wyłącznie w Indiach, gdzie zostanie wydany 21 października. Jest to niewielka premia w porównaniu z regularną edycją zegarka 14999 (około 200 USD) w kraju.

Zegarek zawiera niestandardowe twarze i projekt inspirowany Harrym Potterem.
Zdjęcie: OnePlus

Zegarek z limitowanej edycji zawiera oczywiście szereg elementów inspirowanych Harrym Potterem. Ma miedzianą kolorystykę i brązowy skórzany pasek ozdobiony logo Harry’ego Pottera i jest dostarczany w pudełku z motywem magicznego wejścia na Ulicę Pokątną.

Modyfikacje oprogramowania obejmują sześć tematycznych tarcz zegarka, w tym cztery wokół domów szkoły Hogwart, a także specjalną animację uruchamiania i wysyłki. Programiści XDA ona ma Trzyma rękę na zegarku, jeśli chcesz przeczytać wrażenia z pierwszej ręki.

Pomimo rozczarowujących wstępnych recenzji, OnePlus aktualizuje zegarek od czasu jego premiery, Dodaj nowe funkcje, takie jak Zawsze na wyświetlaczu i funkcja kamery zdalnego sterowania. Ale biorąc pod uwagę doświadczenie Dana ze smartwatchem, możesz potrzebować czegoś więcej niż tylko warstwy farby o tematyce magicznej, aby zmienić go w niezbędny dodatek.

READ  Firma Apple opublikowała raport dotyczący wpływu na środowisko do 2021 r., W którym wyznaczono przyszłe cele dla firmy / sfery informacji cyfrowych