Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Śmierć królowej: dzieci Meghan Markle, Archie i Lillibet, zostają księciem i księżniczką

Nowe doniesienia sugerują, że Meghan Markle nie wiedziała, że ​​nazwiska jej dzieci zmienią się po śmierci królowej Elżbiety II, pozostawiając księżną w niezręcznej sytuacji, biorąc pod uwagę wcześniejsze sugestie, że tytuł Archiego został odrzucony z powodu rasizmu w rodzinie królewskiej.

Związane z: Otrzymuj najnowsze wiadomości o rodzinie królewskiej po śmierci królowej

W ugruntowanych tradycjach monarchii, wraz z powstaniem króla Karola, był synem Megan A Złupić Wraz ze zmianą linii sukcesji otrzyma tytuły Jego Królewskiej Wysokości Księcia Archiego z Sussex i Jej Królewskiej Wysokości Księżniczki Lilibit z Sussexu.

Byłoby to zgodne z konwencją nakreśloną przez Jerzego V w 1917 r., zgodnie z którą potomkowie króla automatycznie otrzymują tytuły królewskie. W przeszłości prawnuki tego nie robiły.

Niewykluczone, że nowy król zmieni wytyczne wyznaczone przez swojego poprzednika.

Meghan wcześniej twierdziła, że ​​były „rozmowy”, gdy była w ciąży O tym, że król Karol uchwalił zmianę swojej nominacji, co oznacza, że ​​Archie straci prawo do tytułu.

„Myślę, że nawet przy tej umowie, o której mówię, kiedy byłam w ciąży, powiedzieli, że chcą zmienić umowę dla Archiego” – powiedziała w wywiadzie.

Rozmawiając z Oprah, Meghan powiedziała, że ​​obawy zostały poruszone w tym samym czasie, kiedy powiedziano jej, że Archie nie będzie miał bezpieczeństwa, ponieważ nie jest księciem.

Powiedziała: „Cała wielkość otaczająca te rzeczy nie jest dla mnie ważna.

„Ale w tych miesiącach, kiedy byłam w ciąży, mniej więcej w tym samym czasie: mamy pomocnika, któremu nie zapewni się bezpieczeństwa, nazwiska, a także lęków i rozmów o tym, jak ciemna będzie jego skóra, gdy się urodzi ”.

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami o brytyjskiej rodzinie królewskiej w mgnieniu oka. Ponad 25 kanałów informacyjnych w jednym miejscu. Nowy we Flashu? Wypróbuj 1 miesiąc za darmo. Oferta kończy się 31 października 2022

READ  Czy premier ma prawo do partii?

Charles wspomina Meghan i Harry’ego w swoim pierwszym przemówieniu jako King

w nagrany list, The nowy król Potwierdził, że jego żona Camilla jest teraz królową małżonką i Książę William i Kate mieli zostać nowym księciem i księżną Walii.

W tym, co można uznać za próbę odwilżenia letnich stosunków między rodziną królewską a Sussexes, wyraził swoją „miłość” do syna i synowej.

„Chcę również wyrazić moją miłość do Harry’ego i Meghan, gdy nadal budują swoje życie za granicą” – powiedział King Charles.

Nie wspomniał o zmianie adresu w stosunku do ich dzieci.

Nieobecność Megan Balmoral

Meghan Markle nie towarzyszyła księciu Harry’emu do Balmoral po wiadomości o śmierci królowej Elżbiety II w czwartek.

96 lat Brytyjski monarcha zmarł „spokojnie” w zamku Balmoral W Szkocji w czwartek wieczorem czasu lokalnego Pałac Buckingham potwierdził w oświadczeniu.

Starsi członkowie rodziny królewskiej pospieszyli do Aberdeenshire przed jej śmiercią, gdzie mieli zostać na noc, a 37-letni wnuk Harry’ego przybył osobno i podobno nie widział swojej babci przed jej śmiercią.

To było Sam został sfilmowany na tylnym siedzeniu samochoduNatomiast 41-letnia żona Megan pozostała w Londynie. Stało się to pomimo rzecznika Sussexes powiedzieli wcześniej, że będą razem podróżować do Szkocji Po wiadomości o pogarszającym się stanie zdrowia królowej.

Od tego czasu, Korespondent Królewski BBC Nicholas Witchell podał powód pozornie ostatniej zmiany planów, mówiąc na antenie: „To… [Meghan] Być może nie jest to mile widziane, szczerze mówiąc”.

Poprzednie twierdzenia Meghan dotyczące pseudonimu Archiego

W zeszłym roku, w swoim wywiadzie dla Oprah Winfrey, Meghan zwróciła uwagę, że istniał fundamentalny powód, by odmówić Archiemu tytułu księcia, jednocześnie dając jasno do zrozumienia, że ​​zapewniłoby mu to większe bezpieczeństwo.

To Megan odpowiadała na pytanie Winfrey o brak tytułu Archiego Nagła uwaga starszego członka rodziny królewskiej została porzucona O kolorze skóry jej syna.

READ  Czterech amerykańskich żołnierzy zginęło w katastrofie lotniczej podczas ćwiczeń NATO niezwiązanych z wojną na Ukrainie

Później okazuje się, że Archie miał opcjonalne tytuły Earl of Dumbarton lub Lord Archie, ale jego rodzice wybrali Master Archie.

„Jak ci wyjaśnili, że twój syn, wnuk królowej, nie będzie księciem?” – spytała Winfrey.

– Musiałeś o tym porozmawiać z Harrym i mieć własne wątpliwości, dlaczego nie chcieliby, żeby Archie był księciem. Dlaczego tak myślisz?

Meghan zaczęła od wyjaśnienia dekretu pałacowego, że Archie nie miałby żadnego tytułu, ponieważ byłby „różny od protokołu”.

„Nie chcieli, żeby był księciem… a to różniłoby się od protokołu, że nie miałby ochrony” – powiedziała Oprah.

I dodała: „Odbyliśmy równoległą rozmowę:„ On nie dostanie ochrony. Nie dostanie tytułu. A także obawy i rozmowy o tym, jak ciemna będzie jego skóra po urodzeniu”.

Po wielu dniach mówienia wszystkiego, królowa Wydał oświadczenie, w którym powiedział: „Cała rodzina jest zasmucona wiedząc, jak trudne były ostatnie lata dla Harry’ego i Meghan.

„Poruszone kwestie, szczególnie te związane z rasą, są niepokojące.Chociaż niektóre wspomnienia mogą się różnić, są one traktowane bardzo poważnie i zostaną omówione w szczególności przez rodzinę.

„Harry, Megan i Archie zawsze będą bardzo sympatycznymi członkami rodziny”.

Wywiad wywołał dzikie spekulacje na temat tego, kto może być „rasowym królem”.

W lipcu napisana książka twierdziła, że ​​Królowa Małżonka Camilla Parker Bowles zrobiła uwagę Spekuluj, czy syn pary Archie będzie miał „Afro-imbir”, ale to jest zamknięte Z anonimowych źródeł bliskich Harry’emu i Meghan.

Para potwierdziła również, że nie są ani królową Elżbietą, ani księciem Filipem.

Królewskie zasady były od dawna kwestionowane przez księżną

Księżna Sussex od czasu swojego pierwszego małżeństwa z księciem Harrym kwestionuje królewskie zasady i normy garnitur Aktorka wyraża wyraźne zakłopotanie, dlaczego starsi członkowie rodziny królewskiej nie mogą pozostać podczas samodzielnej pracy zawodowej.

READ  Amerykański pilot ratuje życie afgańskiej matce, która rodzi podczas lotu ewakuacyjnego

W nieoficjalnej biografii pary kontrowersyjna W poszukiwaniu wolnościNapisany przez Omida Scobie i Caroline Durand z sugestiami pary, Meghan rzekomo chciała mieć trochę swobody w pracy nad własnymi projektami.

Według źródeł reporterów para próbowała już złożyć skargę do instytucji, ale sprawa spotkała się z głuchotą, co w końcu doprowadziło do zniecierpliwienia pary i zapowiedzi odejścia.

„Gdyby inni członkowie rodziny i osoby pracujące z rodziną traktowały ich prośby poważniej, nie doszedłbyś do tego punktu” – napisali autorzy.

„Chociaż oboje szanowali hierarchię instytucji, trudno było im skupić się na projekcie i powiedziano im, że wyższy członek rodziny, czy to książę William, czy książę Karol, miał inicjatywę lub wycieczkę zapowiedział w tym samym czasie – więc po prostu musieli poczekać”.

Po tym, jak duet ogłosił, że ustąpi ze stanowiska starszych członków rodziny królewskiej, Harry Pozbawiony honorowych nominacji wojskowychNieoczekiwany wynik.

według W poszukiwaniu wolnościHarry był „emocjonalny” w związku z ruchem królowej.

Przeczytaj powiązane tematy:Meghan MarkleKrólowa Elżbieta II