Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Śmierć pilota ze względu na płeć ujawnia pewien trik w Meksyku

Śmierć pilota ze względu na płeć ujawnia pewien trik w Meksyku

TO przerażający moment, w którym impreza ujawniająca płeć w Meksyku kończy się tragedią, gdy samolot się rozbija, w wyniku czego ginie pilot.

Na nagraniu widać parę czekającą na dziecko, uśmiechniętą i trzymającą się za ręce przed tabliczką z napisem: „Moja miłość”.

Film nakręcony przez gościa imprezy rozpoczyna się od przygotowania lekkiego samolotu do dokonania oszałamiającego odkrycia.

Gdy mały samolot się zbliżył, wypuścił różowy dym, co oznaczało, że para z San Pedro w Meksyku spodziewa się dziecka.

Jednak tragedia ma miejsce, gdy pilot zdaje się wciągać Piper PA-25-235 Pawnee do góry i nagle lewe skrzydło ustępuje, wprawiając samolot w śmiertelny bałagan.

Jednak uczestnicy wydarzenia wydawali się nieświadomi horroru nad ich głowami i nadal świętowali ujawnienie płci, słońce Raporty.

Późniejsze zdjęcia, które trudno było opublikować, ujawniły, że 32-letni pilot, znany lokalnie jako Luis Angel Inn, leżał wśród wraku samolotu, zanim został przewieziony do szpitala, gdzie zmarł – podają lokalne media.

Tragedia stała się wirusowa w Internecie, a widzowie mieli mieszane reakcje na pozornie nieostrożną reakcję imprezowiczów.

Jedna z nich powiedziała: „Sposób, w jaki kamera powróciła do pary bez opieki pilota, jest smutny”.

Inna dodała: „Dlaczego ostatnio muszą dokonywać tak ekstremalnych rewelacji seksualnych? Dlaczego nie mogą zaakceptować czegoś prostego?”

Trzeci powiedział: „Wygląda na to, że przecenił samolot”. Zastanawiam się, czy nie przekracza bezpiecznej prędkości manewrowej? – Nienawidzę go widzieć.

Jeden z użytkowników Twittera dodał: „Jaki był w ogóle tego sens? Widzę wiele wypadków i wypadków ujawniających płeć.

W 2021 r. ujawnienie płci pary z Kalifornii wywołało pożar, który pochłonął ponad 7000 akrów ziemi.

Uważa się, że przyczyną pożaru było urządzenie służące do emitowania niebieskiego lub różowego dymu w celu ogłoszenia płci spodziewanego dziecka.

READ  „Nieprzyzwoite” zachowanie kobiety w klubie wywołuje oburzenie

Rzecznik Kalifornijskiego Departamentu Leśnictwa i Ochrony Przeciwpożarowej powiedział, że rodzina może ponieść pełną odpowiedzialność za wielomilionowe koszty ugaszenia pożaru.

W tym samym roku zmarł ojciec, a brat został ranny w wyniku eksplozji, do której według doniesień doszło podczas tworzenia urządzenia, które miało zostać użyte na imprezie ujawniającej płeć w Middletown w stanie Nowy Jork.

Ta historia pojawiła się po raz pierwszy słońce Zostało powielone za zgodą.