Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Sony wprowadziło nową markę sprzętu do gier dla miłośników gier komputerowych

Firma Sony zaprezentowała INZONETM, nową markę sprzętu do gier dla graczy komputerowych, która sprawia, że ​​granie jest bardziej wciągające i oferuje większe możliwości w grach.

Słuchawki INZONE oferują lepszy dźwięk i 360 przestrzenny dźwięk do grania.

Dzięki tej nowej marce Sony wykorzystuje swoje doświadczenie jako lider w dziedzinie technologii audiowizualnych, aby dostarczać funkcje, które pozwolą graczom na pełne skupienie się na akcji.

Ta nowa marka wykorzystuje doświadczenie firmy Sony jako lidera w dziedzinie technologii audiowizualnych, oferując funkcje, które z pełnym skupieniem wciągną graczy w akcję.

„Rynek rozwija się wraz ze wzrostem zainteresowania grami wraz z rozprzestrzenianiem się turniejów e-sportowych i rozwojem rozrywki w grach”, mówi Yukihiro Kitajima, szef działu marketingu gier i biznesu w Sony Corporation.

„Dzięki bogatej historii firmy Sony w najnowocześniejszych technologiach audio i wideo wierzymy, że ta nowa linia zapewni jeszcze więcej opcji dla tych, którzy chcą unowocześnić swoje istniejące systemy do gier.

„Zobowiązujemy się przyczynić do rozwoju kultury gier poprzez zapewnienie graczom PC i PlayStation szerokiej gamy opcji wzbogacania życia poprzez granie.

„Sony jest również dumne z tego, że jest sponsorem wiodących światowych turniejów e-sportowych, 2022 i 2023 Evolution (Evo) Championship Series, PGL DOTA2 Arlington Major 2022 i VALORANT Champions”.

Nowa linia słuchawek obejmuje dwa bezprzewodowe słuchawki, INZONE H9 z 32-godzinną żywotnością baterii i INZONE H7 z 40-godzinną żywotnością baterii, a także przewodowe słuchawki INZONE H3.

Wszystkie trzy modele mają elastyczny, składany mikrofon z funkcją wyciszania, co pozwala użytkownikom na łatwą komunikację w grze.

Gama funkcji słuchawek Sony INZONE obejmuje:

360 przestrzenny dźwięk

Aktywowana przez oprogramowanie INZONE Hub PC, ta funkcja odtwarza 2-kanałowy stereofoniczny sygnał audio w 7.1-kanałowym dźwięku przestrzennym, zgodnie z zamierzeniami twórców gry, zapewniając graczom świadomość przestrzenną, słysząc kroki i ruch.

READ  Przyszłe gry na konsolę Xbox mogą zawierać reklamy, technologia jest opracowywana

Aplikacja na smartfona 360 Spatial Sound Personaliser umożliwia również dostosowanie dźwięku przestrzennego do kształtu ucha w celu spersonalizowanej zabawy.

Silniejsza akustyka

Sony wykorzystuje swoje doświadczenie w technologii słuchawek, tworząc membrany INZONE H9 i INZONE H7, które mają unikalny kształt, który pozwala im odtwarzać dźwięki o niezwykle wysokich częstotliwościach z wysoką kompatybilnością i oryginalnymi niskimi częstotliwościami, zapewniając bardziej wciągające wrażenia z gry.

Ponadto modele INZONE H9, INZONE H7 i INZONE H3 mają kanały w obudowie, które kontrolują i modulują odtwarzanie dźwięku o niskiej częstotliwości, aby zapewnić mocne basy, które skutecznie odtwarzają dźwięki świata rzeczywistego.

Większy komfort przez długi czas

Nowa seria oferuje również szerokie, miękkie poduszki pałąka, które równomiernie rozkładają ciężar na głowę gracza, co oznacza, że ​​są wygodniejsze podczas długotrwałego noszenia.

Co więcej, nauszniki są ukształtowane tak, aby zmniejszyć nacisk na uszy gracza, poprawiając kontakt z bokiem głowy.

Redukcja szumów i tryb dźwięków otoczenia

INZONE H9 ma wiele mikrofonów z redukcją szumów, które blokują wszelkie dźwięki, które mogłyby zakłócić rozgrywkę.

Sony uwzględniło również tę samą technologię podwójnego czujnika hałasu, co w słuchawkach z serii 1000X.

Tryb dźwięków otoczenia oznacza, że ​​gracze mogą nadal zanurzyć się w grze, nie tracąc ważnych dźwięków zewnętrznych, takich jak rozmowa telefoniczna, dzwonek do drzwi lub ktoś rozmawiający podczas grania w gry.

Interoperacyjność w celu poprawy rozgrywki

Idealny dla PlayStation 5, INZONE H9 i INZONE H7, który zawiera wskazanie na ekranie, dając graczom możliwość łatwego dostosowania ustawień w słuchawkach i zobaczenia ustawień odzwierciedlonych na ekranie w Centrum sterowania PlayStation 5.

Uwzględniono również balans gier i czatu, co pozwala graczom na zmianę balansu dźwięku między dźwiękiem w grze i czatem głosowym za pomocą zestawu słuchawkowego.

Co więcej, zestaw produktów zawiera wiele funkcji, takich jak możliwość współpracy z Tempest 3D AudioTech, pozwalając graczom cieszyć się wciągającymi dźwiękami podczas grania z większą ekspresją przestrzenną.

READ  Tej ważnej funkcji brakuje w MacBooku Pro firmy Apple

Spersonalizuj swoją rozgrywkę za pomocą INZONE Hub PC

Firma Sony stworzyła oprogramowanie INZONE Hub PC do sterowania słuchawkami INZONE, które pozwala użytkownikom dostosować wrażenia poprzez dostosowanie szerokiego zakresu operacji, w tym różnych ustawień dźwięku.

zrównoważone opakowanie

Opakowanie produktów firmy Sony nie zawiera plastiku i wykorzystuje wyłącznie materiały pochodzące z recyklingu oraz włókninę celulozową, co odzwierciedla zaangażowanie firmy Sony w ograniczanie wpływu produktów i praktyk na środowisko.

INZONE H9, INZONE H7 i INZONE H3 kosztują odpowiednio 449,95 AU, 349,95 AU i 149,95 AU, a asortyment będzie dostępny w Australii od końca lipca 2022 r.