-Reklama-

Sportowa klasyfikacja

Szkoła Podstawowa w Radomyślu Wielkim zajęła drugie miejsce w powiecie mieleckim w ramach Igrzysk Dzieci, a Gmina Radomyśl Wielki sklasyfikowana została na trzecim miejscu w powiecie w ramach wspólnej punktacji Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej za rok szkolny 2018/2019.

-REKLAMA-

W województwie podkarpackim wszystkie 25 powiatów i prawie wszystkie gminy (153 na 160) brały udział w sportowej rywalizacji szkół na szczeblu co najmniej powiatowym.

Klasyfikację gmin za realizację w ID i IMS wygrał Sanok gromadząc w sumie 5265 punktów. Mielec zajął szóstą lokatę zdobywając 2554 pkt. Gmina Radomyśl Wielki z 458 pkt. uplasowała się na 44. miejscu w województwie, co dało jej najniæszy stopieñ podium w powiecie mieleckim. Przed nami była jeszcze Gmina Tuszów Narodowy (528 pkt. i 35 m.)

28. miejsce na Podkarpaciu i drugie w powiecie mieleckim z 284 punktami na koncie to z kolei wynik SP Radomyśl Wielki w klasyfikacji Igrzysk Dzieci. W naszym powiecie lepsza była tylko SP 6 Mielec z 580 pkt. co dało jej szóstá lokatę w skali województwa. Wygrała SP 1 Sanok z 1606 pkt. Sklasyfikowanych zostało 605 szkół.

Zostaw swój głos

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.