Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Stephanie Maunga błyszczała w Polsce

Herold

Monachium. – Urodzona w Zimbabwe amerykańska gwiazda koszykówki Stephanie Maunga została ukoronowana grudniową MVP kobiet Euroligi, dodając poważny cios do imponującego sezonu słabszego PC Bolkovisa.

Napastnik zdobywa pochwały po kilku doskonałych występach w tym sezonie, z których wszystkie doprowadziły jego stronę do doskonałych trzech zwycięstw z trzech występów.

Na początku tego miesiąca Maunga poprowadził Bolkovis do zwycięstwa 76-73 nad Valencia Basket Club, kończąc pojedynek z potężnym double-double z 18 punktami i 13 zbiórkami.

Było też denerwujące drugie zwycięstwo, 63-62, kiedy zanotował potężną i kluczową akcję obronną po koszu Tango Borgesa. 9 punktów, 12 zbiórek, 4 przechwyty i blok.

Następnie Polcovice zakończyło sezon 2022 w wielkim stylu, awansując na 6:1 w grupie A, po jednostronnym zwycięstwie u siebie 89:56 z Adomeromu KSC Szekszard. Maunga osiągnął najlepszy wynik osobisty w sezonie, zdobywając 15 punktów, 10 zbiórek i 4 zablokowane strzały.

Te trzy grudniowe wyświetlacze łącznie dały ocenę wydajności 21,7; Średnio 14,0 punktów, 11,7 tablic i 2,3 bloków na mecz. – FIBA

READ  Polska i Korea Południowa podpisują umowy dotyczące programu jądrowego | Aktualności Energetyki Jądrowej