Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Summer Game Fest 2023 — tutaj znajdziesz wszystkie ogłoszenia dotyczące gier

Summer Game Fest 2023 — tutaj znajdziesz wszystkie ogłoszenia dotyczące gier

Jeffa Kelly’ego Gra Letniego Festiwalu (lub „Keigh-3”, jak jest znany w niektórych kręgach) powraca w 2023 r., główna prezentacja nadchodzących gier wideo, która rozpoczyna miesiąc dodatkowych prezentacji dla wydawców i przygotowuje scenę dla przyszłości gier wideo, zarówno dużych, jak i małych , znane i nieznane. Zastępuje targi E3 jako najważniejsza prezentacja w branży.

Jest ustawiony na powietrze 8 czerwca 2023 r Na całym świecie, a program na żywo odbywa się w YouTube Theatre w Los Angeles w USA. Będzie to transmitowane jednocześnie do wszystkich youtube (osadzone poniżej), jak również skurczI Świergot i inne platformy mediów społecznościowych, nadające w następujących godzinach:

  • Zjednoczone państwo – 12:00 PST | 15:00 czasu wschodniego (8 czerwca)
  • Zjednoczone Królestwo – 20:00 GMT | 21:00 czasu środkowoeuropejskiego (8 czerwca)
  • Australia – 5:00 AEST | 4:30 czasu wschodniego | 3:00 czasu pacyficznego (9 czerwca)
  • Nowa Zelandia – 7:00 czasu nowozelandzkiego (9 czerwca)

frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; autoodtwarzanie; zapis do schowka; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie; udostępnianie sieci” allowfullscreen>

Będziemy oglądać akcję na żywo i aktualizować ten artykuł o wszystkie zapowiedzi gier, wersje demonstracyjne, zwiastuny i niespodzianki na bieżąco. Wiemy to przed koncertem Mortal Kombat 1 Ujawni również swoją wielką rozgrywkę Dzikie Fortnite.

A Zwiastun Post na koncie Summer Game Fest na Twitterze zawiera również wskazówki dotyczące tego, które gry można polecać. W krótkich fragmentach zwiastun przedstawia następujące nowe i nadchodzące tytuły: Mortal Kombat 1, Immortals of Aveum, Diablo 4, Alan Wake 2, Crash Team Rumble, Marvel’s Spider-Man 2, Cyberpunk 2077: Phantom Liberty, Star Wars Jedi: Survivor, Hi-Fi Rush, I Final Fantasy 16.

Zachowaj tę stronę jako zakładkę (czy ludzie nadal to robią?) i wracaj w trakcie i po koncercie, aby uzyskać obszerne podsumowanie.

Ten artykuł będzie stale aktualizowany w miarę rozpoczynania się Summer Game Fest 2023.

READ  Alienware X16 R1: Centrum rozpraszania uwagi