Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Swati Maliwal zdradza, dlaczego podczas aresztowania Arvinda Kejriwala przebywała w USA  Najnowsze wiadomości z Indii

Swati Maliwal zdradza, dlaczego podczas aresztowania Arvinda Kejriwala przebywała w USA Najnowsze wiadomości z Indii

Wyjaśniając, dlaczego przebywała w USA w czasie, gdy Dyrekcja ds. egzekwowania prawa (ED) aresztowała Arvinda Kejriwala w sprawie dotyczącej polityki dotyczącej alkoholu w Delhi, członek partii Aam Aadmi (AAP), Swati Maliwal, powiedział Rajya Sabha, że ​​udała się tam w marcu, aby wziąć udział w kursie o godz. Uniwersytet Harwardzki. Seminarium uniwersyteckie.

Swati Maliwal, kilka dni po rzekomym napadzie.

Maliwal Objawienie dla dzisiejszych Indii Nastąpiło to kilka dni po tym, jak jego osobisty asystent Bibhav Kumar zaatakował ją w rezydencji premiera Delhi Kejriwala.

Odblokuj wyłączny dostęp do najświeższych wiadomości na temat wyborów powszechnych w Indiach, tylko w aplikacji HT. Pobierz teraz! Pobierz teraz!

„Pojechałam do Stanów Zjednoczonych, aby wziąć udział w konferencji na Uniwersytecie Harvarda i uczestniczyłam w kilku spotkaniach organizowanych przez wolontariuszy AAP” – powiedziała, dodając, że jej pobyt został przedłużony po tym, jak jej siostra, która tam mieszka, uzyskała pozytywny wynik testu na obecność wirusa korona wirus.

„Wszystkie moje rzeczy były w domu jej (jej siostry)”. „Potem musiałam przejść kwarantannę” – powiedziała była przewodnicząca Komisji ds. Kobiet w Delhi (DCW).

Maliwal twierdziła również, że pomimo pobytu w USA utrzymuje kontakt z przywódcami partii Aam Aadmi w Indiach.

„Tweetowałem i rozmawiałem z przywódcami AAP. Zrobiłem wszystko, co mogłem w tamtym czasie. „Tak więc stwierdzenie, że nie współpracowałem wówczas z partią, jest niefortunne”.

Maliwal twierdził ponadto, że leczenie, jakie otrzymał, było „inne” od tego, jakie otrzymał Raghav Chadha. Chadha, były współpracownik AAP i Rajya Sabha, podczas aresztowania przebywał w Wielkiej Brytanii poddawany operacji oka, a Niedawno wrócił do domu. Od tego czasu brał udział w różnych wiecach wyborczych wraz z Kejriwalem, krajowym koordynatorem AAP.

„Naprawdę chcę zrozumieć, dlaczego zostałam potraktowana w ten sposób, podczas gdy inny poseł Rajya Sabha, który był w Londynie, przyjął mnie na czerwonym dywanie” – zapytała, nie wymieniając nazwiska Chadhy.

READ  Moja zaginiona mama została znaleziona martwa nad wodospadem

Do rzekomego napaści doszło 13 maja. Ze skargi policji w Maliwal wynika, że ​​Kejriwal był w tym czasie w swoim domu.

Opowiedz nam w krótkim filmie, jaki będzie Twój pierwszy głos i zyskaj szansę na zaprezentowanie się w mediach społecznościowych HT. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej!
Otrzymuj aktualne aktualizacje na temat wiadomości indyjskich, wyborów 2024, wyborów do Lok Sabha 2024 na żywo, wyborów w Delhi 2024 na żywo, daty wyborów 2024, dzisiejszej pogody wraz z najnowszymi wiadomościami i najważniejszymi nagłówkami z Indii i całego świata.