Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Switch Online dodaje Pokémon Stadium do biblioteki Nintendo 64 już dziś, już teraz

Switch Online dodaje Pokémon Stadium do biblioteki Nintendo 64 już dziś, już teraz

W zeszłym tygodniu Nintendo ogłosiło, że doda oryginalny Pokémon Stadium do usługi Switch Online N64.

Nadszedł wielki dzień, wraz z powrotem wydania z 2000 roku z „151 oryginalnym Pokemonem” z Pokemon czerwona wersjaI Wersja Pokemon Blue I Żółta wersja Pokemona Gry. Podobnie jak w oryginale, dostępne są zarówno tryby jednoosobowe, jak i wieloosobowe, a także minigry.

Niestety w tej wersji nie będzie można przenosić Pokémonów z tytułów na Game Boya. Oto kilka dodatkowych szczegółów na temat najnowszej wersji N64, dzięki uprzejmości oficjalnego PR:

„W Stadion PokemonówWalcz samotnie z wybraną drużyną sześciu Pokémonów w czterech turniejach w trybie Stadium lub zagraj przeciwko elitarnym trenerom Kanto w Zamku Lidera Sali. Zwycięstwo w jednym z tych trybów zapewni twojej drużynie mistrzowskiej miejsce w Pałacu Zwycięstwa, ale ukończenie obu trybów odblokuje ostatnią bitwę, w której zmierzysz się nawet z ostatecznym bossem.

Szukasz zabawy dla wielu graczy? Rywalizuj w niezobowiązujących bitwach ze znajomymi w trybie Free Battle dla 1-4 graczy lub świętuj dzięki zestawowi dziewięciu minigier w Kids Club. Można to nazwać Kids’ Club, ale nawet doświadczeni trenerzy mogą się rozgrzać. W Sushi-Go-Round Kitchen lub po osiągnięciu nowych wyżyn w Magikarp’s Splash!

Zdjęcie: The Pokémon Company, Nintendo

Japonia miała dziś ten sam przydomek, mimo że w tym regionie jest technicznie znana jako „Stadion Pokemonów 2– Kontynuacja oryginału z 1998 roku, który był dostępny wyłącznie na tej stronie.

Pozostałe tytuły z aktualnej oferty gier Nintendo NSO N64 to Mario Party 3, Pokémon Stadium 2, 1080 Snowboarding i Excitebike 64. Japonia otrzyma również Harvest Moon 64.