Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Symulator Cat Stray trafi na PlayStation i PC na początku 2022 roku

Ostatni raz, kiedy to widzieliśmy zabłąkany był w kształcie zwiastun filmowy Sony wzięło udział w roku 2020, który podkreślił futurystyczną scenerię gry wypełnioną neonami i uroczym bohaterem kotów. W tamtym czasie nie mogliśmy zobaczyć gry w akcji, o czym teraz zajęła się Annapurna Interactive. Wydawca udostępnił fragment materiału z rozgrywki z tytułu podczas ostatniego programu i powiedział, że wychodzi zabłąkany Na początku 2022 roku.

W pierwszych momentach zabłąkany, nasz koci bohater zostaje ranny i oddzielony od swojej rodziny. Rozgrywka polega na wykorzystaniu jego zdolności fizycznych jako kota do poruszania się po otoczeniu i rozwiązywania zagadek. W długiej tradycji duetu jak Pytania i brzęczenieW środku przygody spotkasz drona o imieniu B-12. Pozwolą ci rozmawiać z innymi robotniczymi mieszkańcami miasta i wchodzić w interakcje z pewnymi rzeczami w otoczeniu. Kot ma zabawną stronę swojej osobowości i możesz robić takie rzeczy, jak drapanie mebli, wchodzić w interakcje z automatami i pocierać nogi napotykanych robotów. Dobre rzeczy.

Kiedy zabłąkany Premiera w przyszłym roku, będzie dostępna na PlayStation 4, PS5 i PC. Deweloper BlueTwelve Studio obiecał wcześniej pokazać więcej gry.

Wszystkie polecane przez Engadget produkty są starannie dobierane przez naszą redakcję, niezależnie od firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki afiliacyjne. Jeśli kupisz coś przez jeden z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską.

READ  Age of Empires 4 powraca z nową rozgrywką i nową grafiką