Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

System GREEN-GO pomaga firmie Chameleon w organizacji prestiżowych australijskich tras koncertowych.  Sieć doświadczeń klientów

System GREEN-GO pomaga firmie Chameleon w organizacji prestiżowych australijskich tras koncertowych. Sieć doświadczeń klientów

Australijski dostawca rozrywki na żywo, Chameleon Touring Systems, zaktualizował swoje rozwiązanie komunikacyjne ze starszego analogowego systemu linii koncertowej do cyfrowego pakietu GREEN-GO, aby pomóc w niezawodnej komunikacji między zespołami oświetleniowymi podczas trasy.

Inwestycja Chameleon Touring została przygotowana przez GREEN-GO Event Communications Australia, w oparciu o rozległe doświadczenie w zakresie rozwiązań komunikacji cyfrowej dla rynku tras koncertowych z muzyką na żywo.

„Poprzednie systemy komunikacyjne firmy Chameleon opierały się na jednym podstawowym kanale, analogowym systemie linii towarzyskiej, który stawał się coraz mniej niezawodny, więc nadszedł czas na przejście na obecną technologię” – mówi Rod McKinnon z Event Communications Australia. „Ściśle współpracowaliśmy z Grahamem Walkerem z Chameleon Touring, aby stworzyć listę narzędzi produktów GREEN-GO, o których wiedzieliśmy, że zapewnią jasną, łatwą w użyciu komunikację dla ekipy oświetleniowej pracującej nad nadchodzącymi trasami organizowanymi przez Chameleon. Chameleon Touring nie zapewnia systemy zgłoszeniowe klientom końcowym. , ale uważa to za niezbędne dla swoich zespołów oświetleniowych, dzięki czemu ma niezawodną i spójną komunikację między wszystkimi pracownikami oświetlenia.

GREEN-GO wyruszył już w światowe trasy koncertowe po Australii, w tym The Killers, K Pop i ostatnią trasę Lizzo. Produkty GREEN-GO dostępne obecnie w ofercie Chameleon obejmują 16 zestawów wiązek przewodów GREEN-GO BPX z 16 podwójnymi zestawami słuchawkowymi GREEN-GO HS200D; 2 x adaptery PoE GREEN-GO SW8.1 i 1 x interfejs GREEN-GO-X.

Graham Walker z Chameleon komentuje: „Technologia, elastyczność i prostota systemu były tym, co początkowo przyciągnęło nas do GREEN-GO. Jedną z największych zalet był fakt, że nie była wymagana żadna matryca komunikacyjna ani stacja bazowa, a jedynie karta sieciowa, co oznaczało, że nie ma pojedynczego punktu awarii, ponieważ konfiguracja opiera się na wiązkach pasowych.

„Skalowalność produktu również była bardzo atrakcyjna. Bardzo łatwo jest skonfigurować system, a następnie dokonać niezbędnych zmian, aby dostosować się do zmieniających się potrzeb i budżetu pokazu lub trasy.

Chameleon jest zajęty planowaniem wykorzystania swojego zestawu GREEN-GO podczas nadchodzących tras koncertowych The Chicks, Sam Smith, Il Divo i Def Leppard/Mötley Crüe. „Chociaż komunikacja to tylko niewielka część naszej oferty, musimy nadal inwestować i ulepszać wszystkie nasze systemy, aby mieć pewność, że zapewniamy naszym klientom wyjątkową obsługę i zapewniamy naszym załogom najlepsze możliwe narzędzia”, dodaje Walker. „Na szczególną uwagę zasługuje jakość dźwięku systemu oraz możliwość rozmawiania z wieloma grupami użytkowników lub oddzielnie i bezpośrednio z pojedynczymi użytkownikami, co jest szczególnie przydatne podczas rozwiązywania problemów w ruchliwym środowisku wyświetlania”.

Zespół Chameleon zauważa, że ​​paski do paska są również bardzo lekkie, dzięki czemu są mniej uciążliwe dla użytkowników i mniej podatne na uszkodzenia w wyniku uderzeń.

„Słuchawki GREEN-GO okazały się również bardzo wytrzymałe, co było dla nas wyzwaniem przez wiele lat w przypadku innych marek” – mówi Walker. „Ogółem uznaliśmy, że GREEN-GO to świetne rozwiązanie komunikacyjne, o dobrym stosunku jakości do ceny, odpowiednie dla wszystkich poziomów produkcji, zapewniające nam wysoki poziom elastyczności, ale wyposażone w prostą infrastrukturę i system oprogramowania”.

Rod McKinnon podsumowuje: „GREEN-GO zapewnia również doskonałe lokalne wsparcie, czy to z punktu widzenia usług, doradztwa technicznego, czy dodatkowych produktów, jeśli są potrzebne. Cieszymy się, że możemy współpracować z firmą Chameleon, aby zapewnić doskonały system dla ich działalności turystycznej w Australii.