Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Sześcioletni chłopiec z Australii Zachodniej i jego kuzyn zginęli w wypadku samochodu terenowego na farmie w Nowej Zelandii

Sześcioletni chłopiec z Australii Zachodniej i jego kuzyn zginęli w wypadku samochodu terenowego na farmie w Nowej Zelandii

Rodziny dwóch młodych chłopców, którzy zginęli w wypadku na farmie podczas świąt Bożego Narodzenia w Nowej Zelandii, powiedziały, że ich śmierć pozostawi je „na zawsze zdruzgotane”.

Sonny (6 lat) i jego kuzyn Eddie (4 lata) z Auckland mieszkali na rodzinnej farmie w Berea na dalekiej północy Nowej Zelandii.

Członkowie rodziny powiedzieli, że 29 grudnia chłopcy jechali samochodem terenowym, kiedy ten uderzył w skałę i wrzucił ich do wodopoju.

Dodali, że ciała dzieci odnaleziono następnego dnia przy pomocy ekipy nurkowej.

W poście na Facebooku macocha Sonny’ego, Destiny Swan, złożyła hołd obu chłopcom.

„Sonny, nasze małe słoneczko, nasz robacz, nasz nietoperz owocowy, nasz słoneczny króliczek, nasza bezczelna małpka” – napisała.

„Zawsze będziemy Cię kochać na zawsze, nawet jeśli nas nie widzisz i nawet w nasze najciemniejsze dni.

„Eddie był naszym cudownym chłopcem, tak bezczelnym i wesołym, pełnym przygód i tak pełnym światła, że ​​rozświetlał każdy pokój, do którego wszedł”.

Rodzinna zbiórka pieniędzy na pogrzeby

Na stronie GoFundMe ciotka chłopców, Mehdi Jan Sandford, poinformowała, że ​​ich ciała odnaleziono dopiero następnego dnia.

„Żadne słowa nie są w stanie wyrazić ogromu straty, jaką czujemy, tej wyjątkowej iskry, która uczyniła Sonny'ego i Eddiego tak wyjątkowymi dla nas wszystkich” – powiedziała.

„Utrata was obojga pozostawiła serca złamane nie do naprawienia. Nasze serca są złamane na zawsze dla ciebie i naszej rodziny nie do naprawienia”.

Krewni zbierają fundusze na pokrycie kosztów pogrzebów chłopców i przewiezienie ciała Sonny’ego do Australii.

Rodzina i przyjaciele oferowali swoje wsparcie w postach i komentarzach w mediach społecznościowych.

READ  Oczekuje się, że fala upałów przetaczająca się przez Europę, która wywołała „czerwony” alarm, pogorszy się w Wielkiej Brytanii

Jej ciotka, Rani Livingston, określiła obu chłopców jako „ucieleśnienie przygody i radości”.

„Ich dni były wypełnione śmiechem, eksploracją i niewinną swobodą dzieciństwa” – powiedziała.

„Żadne słowa nie są w stanie oddać sprawiedliwości tej stracie i wstrząsom, które będą trwały wiecznie w Nowej Zelandii, Australii i poza nią”.

W oświadczeniu nowozelandzka policja złożyła kondolencje rodzinie dzieci i oświadczyła, że ​​prowadzi dochodzenie w imieniu koronera.

pobierać