Szwecja, Hiszpania, Słowacja i Ukraina robią postępy (wideo) – Lewandowski łzy, gdy Polska znosi wyjście z Euro 2020 – RT Sports News

Robert Lewandowski strzelił dwa gole, ale Polska nie mogła wrócić, uznając późnego zwycięzcę po wyjściu z Euro 2020 przeciwko Szwecji, podczas gdy Hiszpania pokonała Słowację i Ukrainę zakwalifikowaną bez gry.

Lewandowski, strzał Bayernu, wciągnął swój kraj z powrotem do meczu, który musiał wygrać ze względu na swoje nadzieje na kwalifikację, zwinął się cudem spoza pola karnego i zajął drugie miejsce, wyprzedzając Victora Clausena 2:2. Późny zwycięzca dla zwycięzców drużynowych.

82 sekundy później Szwecja oszołomiła Polskę, a nieco ponad godzinę wcześniej wszedł Emil Forsberg.

Natchniona interwencja Lewandowskiego dała Polsce dziesięć minut na prowadzenie, tylko po to, by ponownie pokazać Szwedom ich siłę w ofensywie, a Klaasen w dogrywce odszedł na czysto, by przypieczętować dramatyczne zwycięstwo.

– To moje najlepsze euro, ponieważ strzelenie trzech goli nie jest dla mnie pocieszające. Lewandowski przyznał, że w finale był najlepszym strzelcem wszech czasów Polski.

„Dam tym golom szansę zakwalifikowania się do następnej rundy. Myślę, że ten zespół zasługuje na więcej – może nie na brawa, ponieważ odpadliśmy, ale nagroda za wszystko, co tu daliśmy, jest bardzo mała”.

W niesamowitej linii pierwszej połowy Ballon d’Or uderzył w dośrodkowanie w ciągu kilku sekund z rzutu rożnego. Wśród innych polskich nieszczęść podczas nieudanej kampanii bramkarz Wojciech Szczecny nieświadomie strzelił gola w przegranym 2:1 meczu ze Słowacją, a po trafieniu w słupek piłka trafiła do siatki z jego pleców.

„Nie mieliśmy szczęścia w tym meczu” Rudda Lewandowskiego. „Mieliśmy wiele okazji do zdobycia bramki, ale niewiele się zmieniło.

– Nasi rywale mieli czasem połowę szans i strzelili. Ja – oba te tytuły trafiły w poprzeczkę.

„Jesteśmy smutni i rozczarowani. Jakoś możemy nie mieć tej jakości, ale daliśmy wszystko, co mieliśmy”.

Gdzie indziej w grupie E Hiszpania zajęła drugie miejsce w finale, wygrywając 5:0 ze Słowacją.

READ  Japoński Daikin zbuduje fabrykę pomp ciepła w Polsce - źródła

Komedia bramkarza Martina Dubrovki w Newcastle w początkowym etapie obejmowała samobójców, zajmując drugie miejsce na hiszpańskich etapach.

Spadek Słowacji i kolejne konwersje sprawią, że Ukraina awansuje do 16. rundy, co oznacza, że ​​jedna z drużyn zajmujących trzecie miejsce zdobędzie najwięcej punktów.

Nawet na Rt.com
„Kompletny krzyk”: Dubrowka strzeliła „zawsze najgorszego gola samobójczego” w dziwacznym początku starcia Hiszpania-Słowacja na Euro 2020 (wideo).