Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Ta aplikacja randkowa na zawiasach umożliwia rozmowę z randką przed spotkaniem z IRL

Dla tych z Was, którzy spędzili 10 minut na randce i zdali sobie sprawę, że nie są w pełni zgodni z ich osobą, ale za późno, aby się obudzić i wyjść, Hinge może być aplikacją randkową, której szukasz.

szczegółowy Teraz ma swoją pierwszą w swoim rodzaju funkcję podpowiedzi wideo, która jest dostępna od dziś, która daje datującym szansę na ocenę zgodności z dopasowaniem, zanim zdecydują się na faktyczne spotkanie IRL, rozmawiając najpierw online z potencjalnymi datami.

Sformułowany jako „wirtualny czek”, korzyści płynące z tego nowego czatu wideo są nieograniczone:

  • Oszczędza czas 70% użytkowników australijskich zawiasów twierdzi, że znalezienie czasu w harmonogramie jest główną przeszkodą podczas planowania osobistego spotkania. Dodatkowo australijscy użytkownicy zawiasów nienawidzą większych zwierząt, gdy randka nie idzie dobrze, ponieważ jest to czas i wysiłek zmarnowany na przygotowanie.
  • Oszczędzać pieniądze – Średnio jeden na trzech australijskich użytkowników zgłasza, że ​​korzysta z Hinge, że wydaje do 100 dolarów na pierwszą randkę. Jeśli połączysz siły i masz randki wideo z trzema różnymi osobami, a potem zdecydujesz się śledzić tylko jedną, zaoszczędziłeś właśnie 200 $.
  • Unikaj kłopotliwych wyjść Jeden na trzech użytkowników zawiasów w Australii stwierdził, że ustalenie, czy dana osoba jest z kimś kompatybilna, zajmuje tylko 15–30 minut. Jednak utkniesz w wewnętrznej debacie na temat tego, kiedy jest właściwy czas na odejście. Większość użytkowników australijskich zawiasów (51%) stwierdziła, że ​​kolejną zaletą randek wideo jest to, że łatwiej jest zakończyć randkę, jeśli nie ma akordu.

Monity wideo – Nowa funkcja zawiasu – pojawia się podczas randek wideo i rozpoczyna się rozmowa na ekranie, aby zachęcić Cię do podzielenia się swoją osobowością. Każdy temat jest testowany przez ekspertów z Hinge Labs, aby zapewnić najlepsze owocne odpowiedzi z sesji – która może być krótka lub długa w zależności od potrzeb.

READ  Recenzja Elgato Facecam Pro: Bezkonkurencyjna jakość i gładkość

Użytkownicy wybierają jeden z ośmiu unikalnych tematów, a po wybraniu tematu grupa zawiera pięć wyzwalaczy, które mogą żądać od siebie nawzajem danych.

Jak pojawiły się monity wideo zawiasów

W trakcie pandemii COVID daty nagrań wideo pojawiły się jako nowy sposób na przetestowanie wód i wzięcie udziału w „wirtualnym odprawie” przed przystąpieniem do meczu IRL.

Dlatego Hinge uruchamia podpowiedzi wideo – możliwość prowadzenia czatu wideo z kimś, kogo spotkałeś w aplikacji, ponieważ jest to „domyślny” sposób na spotkanie się z kimś i sprawdzenie, czy jesteś kompatybilny.

Monity wideo pokazują początki rozmowy na ekranie, zachęcając do dzielenia się swoją osobowością. Możesz wybrać jeden z ośmiu tematów, a po wybraniu motywu grupa zawiera pięć monitów o dane, których można żądać od siebie nawzajem. Od rozgrzewki do rozmowy z podstawami o sobie nawzajem po interaktywne podpowiedzi podczas krótkiej wyprawy na polowanie w domu, Video Prompts przybliża Cię do Twojej historii, omawiając tematy, których być może sam nie omawiałeś.

Jak to działa

  • Po nawiązaniu połączenia wideo w aplikacji Hinge obie osoby w rogu ekranu zobaczą opcję otwierania monitów wideo.
  • Jedna osoba otworzy monity wideo i wybierze jeden z ośmiu różnych tematów roszczenia. Po określeniu formatu routera oba dane wyświetlają tę samą kartę routera.
  • Gdy dwie osoby odpowiedzą na monit, przesuń ekran do następnej karty, a obie osoby ją zobaczą.

Więcej informacji na temat Women Love Tech Odwiedź tutaj.